- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning för lastbilssläp » Kablar och kontakter för lastbilssläp » Adapter Aspöck Hö grön 7-pol. till ASS2 1,6m kabel
Adapter Aspöck Vä gul 7-pol. till ASS2 1,6m kabel
650 kr inkl. moms520 kr exkl. moms
Karbinhake 10x100 galvaniserad (2-pack)
101 kr inkl. moms80.80 kr exkl. moms
Adapter Aspöck Hö grön 7-pol. till ASS2 1,6m kabel
650 kr inkl. moms520 kr exkl. moms

– Totallängd 1,6m
– 7-polig bajonettanslutning
– Passar ASS2-system
Denna högersidesadapter från Aspöck är robust, lätt att installera och idealisk för att säkerställa en pålitlig anslutning på din släpvagn.
I lager
Artikelnr:
3064001
Kategorier: Belysning för lastbilssläp, Elsystem och belysning, Kablar och kontakter för lastbilssläp, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Sida | Höger |
|---|---|
| Anslutningstyp | Bajonett 7-pol. ASS2 |
| Fabrikat | Aspöck |
| Totallängd | 1600 mm |
| Fabrikat / Passar till | ASPÖCK |
| Weight | 0,220 kg |
| Kategori: | Kabel |
Ytterligare information
| Vikt | 0.227 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
WT Trailer Släpvagnslås

Adapter Aspöck Hö grön 7-pol. till ASS2 3m kabel
827 kr inkl. moms661.60 kr exkl. moms

kopplingsbox Aspöck 182x161x67mm låg ASS1 8-utgångar
1 389 kr inkl. moms1 111.20 kr exkl. moms

Kapell över gallergrindar till Standard 250


Recensioner
Det finns inga recensioner än.