- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Axel & hjulbroms » Släpvagnsaxel » Bromsad släpvagnsaxel » Axel Knott 1050kg 200×50/1000/1450/4×100 – inkl. frakt
Axeltapp m nav 40x40mm 4x100
1 328 kr inkl. moms1 062.40 kr exkl. moms
Axel Knott 1050kg 200x50/1000/1500/4x100 - inkl. frakt
9 369 kr inkl. moms7 495.20 kr exkl. moms
Axel Knott 1050kg 200×50/1000/1450/4×100 – inkl. frakt
9 369 kr inkl. moms7 495.20 kr exkl. moms

– Bromsad axel 1050kg
– Infästningsbult M12 30 mm (ingår ej)
– A-mått 1000mm
– B-mått 1450mm
– Bultcirkel 4×100
Kompletta axel, som levereras med både wirar och hjulbultar – och alltid med fri frakt!
Kontrollera noga så att infästningsmåtten stämmer.
I lager
Artikelnr:
1018100
Kategorier: Axel & hjulbroms, Bromsad släpvagnsaxel, Släpvagnsaxel, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Axel bromsad | Ja |
|---|---|
| Fabrikat | KNOTT |
| Axel B-mått | 1450 mm |
| Axel A-mått | 1000 mm |
| Totalvikt | 1050 kg |
| cc-mått | 160,00 mm |
| Bultcirkel | 4×100 |
| Fabrikat / Passar till | KNOTT |
| Weight | 46,0 kg |
| Kategori: | Släpvagnsaxel bromsad |
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Axel AL-KO 750 kg obromsad (proffs 252)
5 990 kr inkl. moms4 792 kr exkl. moms

Axel AL-KO 1300 kg obromsad (proffs 292, 1300 kg)
6 125 kr inkl. moms4 900 kr exkl. moms

Axel AL-KO 1350 kg Bromsad ( proffs 252 1000-1200 kg )
7 690 kr inkl. moms6 152 kr exkl. moms

Axel Knott 1050kg 200×50/1100/1550/4×100 – inkl. frakt
9 369 kr inkl. moms7 495.20 kr exkl. moms

Axel Knott 1050kg 200×50/1100/1600/4×100 – inkl. frakt
9 369 kr inkl. moms7 495.20 kr exkl. moms

Axel Knott 1050kg 200×50/1500/2000/4×100 – inkl. frakt
9 619 kr inkl. moms7 695.20 kr exkl. moms

Axel Knott 1050kg 200×50/1800/2300/4×100 – inkl. frakt
9 619 kr inkl. moms7 695.20 kr exkl. moms

Axel Knott 1050kg 200×50/1900/2350/4×100 – inkl. frakt
9 619 kr inkl. moms7 695.20 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.