- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Axel & hjulbroms » Släpvagnsaxel » Bromsad släpvagnsaxel » Axel Knott 1500kg 200×50/1600/2100/5×112 – inkl. frakt
Axel Knott 1500kg 200x50/1600/2050/5x112 - inkl. frakt
11 244 kr inkl. moms8 995.20 kr exkl. moms
Axel Knott 1500kg 200x50/1700/2200/5x112 - inkl. frakt
11 244 kr inkl. moms8 995.20 kr exkl. moms
Axel Knott 1500kg 200×50/1600/2100/5×112 – inkl. frakt
11 244 kr inkl. moms8 995.20 kr exkl. moms

– Bromsad axel 1500 kg
– Infästningsbult M14 och M19 (ingår ej)
– A-mått 1600 mm
– B-mått 2100 mm
– Bultcirkel 5×112
Kompletta axel, som levereras med både wirar och hjulbultar – och alltid med fri frakt!
Kontrollera noga så att infästningsmåtten stämmer.
I lager
Artikelnr:
1018561
Kategorier: Axel & hjulbroms, Bromsad släpvagnsaxel, Släpvagnsaxel, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Bultcirkel | 5×112 |
|---|---|
| Fabrikat | KNOTT |
| Axel bromsad | Ja |
| cc-mått | 170,00 mm, 260,00 mm |
| Axel B-mått | 2100 mm |
| Totalvikt | 1500 kg |
| Axel A-mått | 1600 mm |
| Fabrikat / Passar till | KNOTT |
| Weight | 71,6 kg |
| Kategori: | Släpvagnsaxel |
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Axel AL-KO 1300 kg obromsad (proffs 252, 1300 kg)
3 790 kr inkl. moms3 032 kr exkl. moms

Axel AL-KO 750 kg obromsad (proffs 292)
3 990 kr inkl. moms3 192 kr exkl. moms

Axel AL-KO 750 kg obromsad (proffs 252)
5 990 kr inkl. moms4 792 kr exkl. moms

Axel AL-KO 1300 kg obromsad (proffs 292, 1300 kg)
6 125 kr inkl. moms4 900 kr exkl. moms

Axel AL-KO 750 kg Bromsad ( proffs 292 )
7 790 kr inkl. moms6 232 kr exkl. moms

Axel Knott 1050kg 200×50/1100/1600/4×100 – inkl. frakt
9 369 kr inkl. moms7 495.20 kr exkl. moms

Axel Knott 1050kg 200×50/1200/1700/4×100 – inkl. frakt
9 369 kr inkl. moms7 495.20 kr exkl. moms

Axel Knott 1050kg 200×50/1400/1900/4×100 – inkl. frakt
9 619 kr inkl. moms7 695.20 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.