- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Påskjut & kulkoppling » Reservdelar till påskjutsbroms » Dragrör » Dragrör Al-Ko 251VB, Ø 50mm
Hjulnav AL-KO 750kg 4x100 till koniska tumlager
1 677 kr inkl. moms1 341.60 kr exkl. moms
Kulkoppling 1600 kg AL-KO AK161 inkl. lås. Ø35/45/50 rör. Korsad/horisontal hålbild
2 348 kr inkl. moms1 878.40 kr exkl. moms
Dragrör Al-Ko 251VB, Ø 50mm
2 288 kr inkl. moms1 830.40 kr exkl. moms

- Dragrör till släpvagn
- Passar AL-KO
- Lämpligt för ALKO 251VB påskjutsbroms
- Diameter Ø50 mm
- Kontrollera mått och utförande före montering
Dragrör ALKO 251VB Ø50 till släpvagn
Detta dragrör är avsett för släpvagnar med ALKO påskjutsbroms och är anpassat för modellen 251VB. Korrekt dimension bidrar till pålitlig funktion och säker användning.
Dragstång som ger stabil och trygg körning
En korrekt utformad dragstång ger stabilitet i påskjutsbromssystemet och bidrar till en trygg och kontrollerad körning bakom dragfordonet.
I lager
Artikelnr:
2100034
Kategorier: Dragrör, Påskjut & kulkoppling, Reservdelar till påskjutsbroms, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Diameter på dragrör | 50,00 mm |
|---|---|
| Totallängd | 443 mm |
| Broms-ID | 811.114, 811.151, 811.154 |
| Orginalnummer | 1003-10227, 387061, 61-1003-10227, ZS81252 |
| Horisontell CC-hålbild | 50 |
| Fabrikat / Passar till | AL-KO |
| Weight | 2,9 kg |
| Kategori: | Dragrör till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 2.9 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Handtag till handbromsspak AL-KO, svart/röd plast AL-KO, ny design 2012
244 kr inkl. moms195.20 kr exkl. moms
Påskjutsdämpare passar till OMC 0 – 750 Kg 8mm 300202
872 kr inkl. moms697.60 kr exkl. moms

Påskjutsbussning 44×52,4×50,8 Al-Ko 200SR (främre)
874 kr inkl. moms699.20 kr exkl. moms

Påskjutsdämpare passar till OMC 1800 – 2500 Kg 10mm 302114
946 kr inkl. moms756.80 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.