- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Gasfjäder/ändstycken » Ändstycke » Fästögla för gasfjäder; L=25; M8
Karbinhake DIN5299 C 5x50mm, 45 Kg Rostfritt stål (2-pack)
57 kr inkl. moms45.60 kr exkl. moms
Fästögla för gasfjäder; L=25; M10
60 kr inkl. moms48 kr exkl. moms
Fästögla för gasfjäder; L=25; M8
48 kr inkl. moms38.40 kr exkl. moms
Fästögla för gasfjäder; L=25; M8
I lager
Artikelnr:
6820016
Kategorier: Ändstycke, Gasfjäder/ändstycken, M8, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Variant för ändstycke | Fästögla för gasfjäder; L=25; M8 (6820016) |
|---|---|
| Orginalnummer | 281229 |
| Tjocklek | 12,00 |
| Håldiameter | 8,20 Ø |
| Gängmått för gasfjäder | M8 |
| Newton | 1200 N |
| Längd (gasfjäder/ändstycke) | 25 mm |
| Weight | 0,040 kg |
| Kategori: | Ändstycke M8 |
Ytterligare information
| Vikt | 0.04 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.

Recensioner
Det finns inga recensioner än.