- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Gasfjäder/ändstycken » M5 » Gasfjäder Arctic 15/6; 160/60 300N
Gasfjäder Arctic 15/6; 160/60 275N
326 kr inkl. moms260.80 kr exkl. moms
Gasfjäder Arctic 15/6; 160/60 325N
326 kr inkl. moms260.80 kr exkl. moms
Gasfjäder Arctic 15/6; 160/60 300N
326 kr inkl. moms260.80 kr exkl. moms
Newton – 300N
Totallängd – 160mm
Ihoptrycktlängd – 110mm
Slaglängd – 60mm
Cylinderdiameter – 15
Kolvstångsdiameter – 6
Gängmått – M5
Totallängd – 160mm
Ihoptrycktlängd – 110mm
Slaglängd – 60mm
Cylinderdiameter – 15
Kolvstångsdiameter – 6
Gängmått – M5
Valeryds gasfjäder är en pålitlig och justerbar lösning för många olika användningsområden. Våra gasfjädrar är tillverkade för hög kvalitet och lång hållbarhet, och passar både lätta och tunga belastningar. Med Valeryds gasfjäder får du enkelt monterade produkter som håller under krävande förhållande.
I lager
Artikelnr:
8006-0160-0300
Kategorier: Gasfjäder, Gasfjäder/ändstycken, M5, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Längd (gasfjäder/ändstycke) | 160 mm |
|---|---|
| Gängmått för gasfjäder | M5 |
| Newton | 300 N |
| Längd gasfjäder hoptryckt: | 110 mm |
| Orginalnummer | 082 384, 490 8DP, 6810071, ST 082 384, ST 490 8DP |
| Weight | 0,070 kg |
| Kategori: | Gasfjäder M5 |
Ytterligare information
| Vikt | 0.07 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.

Recensioner
Det finns inga recensioner än.