- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Gasfjäder/ändstycken » M5 » Gasfjäder Arctic 15/6; 160/60 400N
Gasfjäder Arctic 15/6; 160/60 375N
326 kr inkl. moms260.80 kr exkl. moms
Dragstycke passar till wire Knott 300x60
299 kr inkl. moms239.20 kr exkl. moms
Gasfjäder Arctic 15/6; 160/60 400N
326 kr inkl. moms260.80 kr exkl. moms
Newton – 400N
Totallängd – 160mm
Ihoptrycktlängd – 110mm
Slaglängd – 60mm
Cylinderdiameter – 15
Kolvstångsdiameter – 6
Gängmått – M5
Totallängd – 160mm
Ihoptrycktlängd – 110mm
Slaglängd – 60mm
Cylinderdiameter – 15
Kolvstångsdiameter – 6
Gängmått – M5
Valeryds gasfjäder är en pålitlig och justerbar lösning för många olika användningsområden. Våra gasfjädrar är tillverkade för hög kvalitet och lång hållbarhet, och passar både lätta och tunga belastningar. Med Valeryds gasfjäder får du enkelt monterade produkter som håller under krävande förhållande.
I lager
Artikelnr:
8006-0160-0400
Kategorier: Gasfjäder, Gasfjäder/ändstycken, M5, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Längd (gasfjäder/ändstycke) | 160 mm |
|---|---|
| Gängmått för gasfjäder | M5 |
| Newton | 400 N |
| Längd gasfjäder hoptryckt: | 110 mm |
| Orginalnummer | 094 315, 094 374, 491 3DH, 6810075, ST 094 315, ST 094 374, ST 491 3DH |
| Weight | 0,070 kg |
| Kategori: | Gasfjäder M5 |
Ytterligare information
| Vikt | 0.07 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.

Recensioner
Det finns inga recensioner än.