- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Gasfjäder/ändstycken » M8 » Gasfjäder Arctic 22/10; 460/200 600N
Gasfjäder Arctic 22/10; 460/200 550N
759 kr inkl. moms607.20 kr exkl. moms
Gasfjäder Arctic 22/10; 460/200 650N
759 kr inkl. moms607.20 kr exkl. moms
Gasfjäder Arctic 22/10; 460/200 600N
759 kr inkl. moms607.20 kr exkl. moms

Newton – 600N
Totallängd – 460mm
Ihoptrycktlängd – 270mm
Slaglängd – 200mm
Cylinderdiameter – 22
Kolvstångsdiameter – 10
Gängmått – M8
Totallängd – 460mm
Ihoptrycktlängd – 270mm
Slaglängd – 200mm
Cylinderdiameter – 22
Kolvstångsdiameter – 10
Gängmått – M8
Valeryds gasfjäder är en pålitlig och justerbar lösning för många olika användningsområden. Våra gasfjädrar är tillverkade för hög kvalitet och lång hållbarhet, och passar både lätta och tunga belastningar. Med Valeryds gasfjäder får du enkelt monterade produkter som håller under krävande förhållande.
I lager
Artikelnr:
8010-0460-0600
Kategorier: Gasfjäder, Gasfjäder/ändstycken, M8, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Newton | 600 N |
|---|---|
| Gängmått för gasfjäder | M8 |
| Längd (gasfjäder/ändstycke) | 460 mm |
| Orginalnummer | 10222004600600, 280249, 555 843 0600, 6814161, ST 555 843 0600 |
| Längd gasfjäder hoptryckt: | 270 mm |
| Weight | 0,380 kg |
| Kategori: | Gasfjäder M8 |
Ytterligare information
| Vikt | 0.38 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Gasfjäder Arctic 22/10; 210/75 150N
725 kr inkl. moms580 kr exkl. moms

Gasfjäder Arctic 22/10; 210/75 350N
725 kr inkl. moms580 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.