- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Gasfjäder/ändstycken » M8 » Gasfjäder Arctic 22/10; 610/250 1200N
Gasfjäder Arctic 22/10; 610/250 1150N
758 kr inkl. moms606.40 kr exkl. moms
Bromswire Premium fyrkantsögla passar till GSM/GKN 1200/1465
519 kr inkl. moms415.20 kr exkl. moms
Gasfjäder Arctic 22/10; 610/250 1200N
758 kr inkl. moms606.40 kr exkl. moms

Newton – 1200N
Totallängd – 610mm
Ihoptrycktlängd – 370mm
Slaglängd – 250mm
Cylinderdiameter – 22
Kolvstångsdiameter – 10
Gängmått – M8
Totallängd – 610mm
Ihoptrycktlängd – 370mm
Slaglängd – 250mm
Cylinderdiameter – 22
Kolvstångsdiameter – 10
Gängmått – M8
Valeryds gasfjäder är en pålitlig och justerbar lösning för många olika användningsområden. Våra gasfjädrar är tillverkade för hög kvalitet och lång hållbarhet, och passar både lätta och tunga belastningar. Med Valeryds gasfjäder får du enkelt monterade produkter som håller under krävande förhållande.
I lager
Artikelnr:
8010-0610-1200
Kategorier: Gasfjäder, Gasfjäder/ändstycken, M8, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Orginalnummer | 6814233 |
|---|---|
| Newton | 1200 N |
| Längd gasfjäder hoptryckt: | 370 mm |
| Gängmått för gasfjäder | M8 |
| Längd (gasfjäder/ändstycke) | 610 mm |
| Weight | 0,490 kg |
| Kategori: | Gasfjäder M8 |
Ytterligare information
| Vikt | 0.49 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.

Recensioner
Det finns inga recensioner än.