- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Gasfjäder/ändstycken » M8 » Gasfjäder Arctic 22/10; 860/400 400N
Gasfjäder Arctic 22/10; 860/400 350N
759 kr inkl. moms607.20 kr exkl. moms
Gasfjäder Arctic 22/10; 860/400 450N
759 kr inkl. moms607.20 kr exkl. moms
Gasfjäder Arctic 22/10; 860/400 400N
759 kr inkl. moms607.20 kr exkl. moms

Newton – 400N
Totallängd – 860mm
Ihoptrycktlängd – 470mm
Slaglängd – 400mm
Cylinderdiameter – 22
Kolvstångsdiameter – 10
Gängmått – M8
Totallängd – 860mm
Ihoptrycktlängd – 470mm
Slaglängd – 400mm
Cylinderdiameter – 22
Kolvstångsdiameter – 10
Gängmått – M8
Valeryds gasfjäder är en pålitlig och justerbar lösning för många olika användningsområden. Våra gasfjädrar är tillverkade för hög kvalitet och lång hållbarhet, och passar både lätta och tunga belastningar. Med Valeryds gasfjäder får du enkelt monterade produkter som håller under krävande förhållande.
I lager
Artikelnr:
8010-0860-0400
Kategorier: Gasfjäder, Gasfjäder/ändstycken, M8, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Gängmått för gasfjäder | M8 |
|---|---|
| Längd (gasfjäder/ändstycke) | 860 mm |
| Newton | 400 N |
| Orginalnummer | 095 265, 095 591, 10224008600400, 281121, 6814307, ST 095 265, ST 095 591 |
| Längd gasfjäder hoptryckt: | 470 mm |
| Weight | 0,670 kg |
| Kategori: | Gasfjäder M8 |
Ytterligare information
| Vikt | 0.67 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Gasfjäder Arctic 22/10; 210/75 350N
725 kr inkl. moms580 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.