- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Gasfjäder/ändstycken » M10 » Gasfjäder Arctic 27/14; 468/200 800N
Gasfjäder Arctic 27/14; 468/200 700N
805 kr inkl. moms644 kr exkl. moms
Gasfjäder Arctic 27/14; 468/200 900N
805 kr inkl. moms644 kr exkl. moms
Gasfjäder Arctic 27/14; 468/200 800N
805 kr inkl. moms644 kr exkl. moms

Newton – 800N
Totallängd – 468mm
Ihoptrycktlängd – 278mm
Slaglängd – 200mm
Cylinderdiameter – 27
Kolvstångsdiameter – 14
Gängmått – M10
Totallängd – 468mm
Ihoptrycktlängd – 278mm
Slaglängd – 200mm
Cylinderdiameter – 27
Kolvstångsdiameter – 14
Gängmått – M10
Valeryds gasfjäder är en pålitlig och justerbar lösning för många olika användningsområden. Våra gasfjädrar är tillverkade för hög kvalitet och lång hållbarhet, och passar både lätta och tunga belastningar. Med Valeryds gasfjäder får du enkelt monterade produkter som håller under krävande förhållande.
I lager
Artikelnr:
8014-0468-0800
Kategorier: Gasfjäder, Gasfjäder/ändstycken, M10, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Orginalnummer | 280530, 6818045 |
|---|---|
| Längd (gasfjäder/ändstycke) | 468 mm |
| Längd gasfjäder hoptryckt: | 278 mm |
| Newton | 800 N |
| Gängmått för gasfjäder | M10 |
| Weight | 0,570 kg |
| Kategori: | Gasfjäder M10 |
Ytterligare information
| Vikt | 0.57 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Gasfjäder Arctic 27/14; 268/100 1000N
806 kr inkl. moms644.80 kr exkl. moms

Gasfjäder Arctic 27/14; 268/100 1100N
806 kr inkl. moms644.80 kr exkl. moms

Gasfjäder Arctic 27/14; 268/100 1300N
806 kr inkl. moms644.80 kr exkl. moms

Gasfjäder Arctic 27/14; 268/100 1400N
806 kr inkl. moms644.80 kr exkl. moms

Gasfjäder Arctic 27/14; 268/100 1800N
806 kr inkl. moms644.80 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.