- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Lasta och säkra » Karbinhake DIN5299 C 10x100mm, 350 Kg galvaniserad (2-pack)
Karbinhake 7x70 galvaniserad (2-pack)
82 kr inkl. moms65.60 kr exkl. moms
Karbinhake DIN5299 C 10x100mm, 181 Kg Rostfritt stål (2-pack)
199 kr inkl. moms159.20 kr exkl. moms
Karbinhake DIN5299 C 10x100mm, 350 Kg galvaniserad (2-pack)
49 kr inkl. moms39.20 kr exkl. moms
– Karbinhake
– Galvaniserad
– Storlek 10×100 mm
– Arbetsbelastningen 350 kg
– 2-pack
Karbinhaken är galvaniserad och klarar en arbetsbelastning på upp till 350 kg. Med storleken 10×100 mm passar den för olika lyft- och upphängningsbehov och säljs som ett praktiskt 2-pack. Den rostskyddade ytan gör den hållbar och pålitlig både hemma och i proffsprojekt.
I lager
Artikelnr:
6729015
Kategorier: Lasta och säkra, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Gängdiameter | 10,00 Ø |
|---|---|
| Material | galvaniserad |
| Maxbelastning | 350 kg |
| Rörtyp | DIN5299 C |
| Totallängd | 100 mm |
| Weight | 0,150 kg |
| Kategori: | Karbinhakar till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.15 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Stödhjul, komplett, 60 mm – för tyngre släp
799 kr inkl. moms639.20 kr exkl. moms

Stödben till släpvagn, komplett set (2st)
990 kr inkl. moms792 kr exkl. moms

Kapell över gallergrindar till Standard 250


Recensioner
Det finns inga recensioner än.