- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Påskjut & kulkoppling » Kulkoppling / kulhandske » Kulkoppling bromsad » Kulkoppling 2700 kg Avonride Lock 27 Ø50mm rör, korsad hålbild CC=40. Gjutjärn, med lås.
Kulkoppling 3000 kg Avonride Lock 30, Ø50mm rör, korsad hålbild CC=40. Gjutjärn, med lås.
2 238 kr inkl. moms1 790.40 kr exkl. moms
Plåtlyfthandske Vertikala ECD, 1600 Kg
1 063 kr inkl. moms850.40 kr exkl. moms
Kulkoppling 2700 kg Avonride Lock 27 Ø50mm rör, korsad hålbild CC=40. Gjutjärn, med lås.
1 988 kr inkl. moms1 590.40 kr exkl. moms

- Kulkoppling Avonride Lock 27 2700 kg
- Maxvikt 2700 kg
- Infästning: Rör Ø50 mm
- Kuldiameter 50 mm
- CC-mått korsad 40 mm
- Dragstångsbelastning 150 kg
- Inbyggd låscylinder
Kulkoppling Avonride Lock 27 2700 kg till släpvagn
Kulkoppling Avonride Lock 27 med korsad infästning för rundat rör Ø50 mm och inbyggd låscylinder. Maxvikt 2700 kg, kuldiameter 50 mm, CC-mått korsad 40 mm och dragstångsbelastning 150 kg.
Kulhandske Avonride Lock 27 — Lugn parkering på allmän plats
Med den inbyggda låscylinderns automatiska låsning får du omedelbar säkerhet varje gång du kopplar av släpvagnen, utan att behöva tänka på ett extra steg i kopplingsproceduren. Det inbyggda stöldskyddet ger dig lugnt sinne när släpvagnen står parkerad, vilket är särskilt värdefullt om du ofta lämnar den utan övervakning. Denna kombination av låsfunktion och säkerhet gör att du kan fokusera på vägen istället för att oroa dig för kopplingens integritet.
I lager
Artikelnr:
2291000
Kategorier: Kulkoppling / kulhandske, Kulkoppling bromsad, Påskjut & kulkoppling, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Fabrikat | AVONRIDE |
|---|---|
| Rörtyp | Runt rör |
| Hålbild på kulkoppling | Korsad |
| Diameter för kula | 50 mm |
| Totalvikt | 2700 kg |
| Mått på rör | 50 mm |
| Korsad CC-hålbild | 40 |
| Fabrikat / Passar till | AVONRIDE |
| Orginalnummer | 4250269226789, 575003 |
| Weight | 3,6 kg |
| Kategori: | Kulkoppling bromsad till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 3.64 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Bromsbeläggkit till AL-KO säkerhetskoppling AKS 3004
870 kr inkl. moms696 kr exkl. moms

Bromsbeläggkit till AL-KO säkerhetskoppling AKS 2000/2004 XL
1 555 kr inkl. moms1 244 kr exkl. moms

AL-KO AKS 3504 stabilisator 3500 kg
8 690 kr inkl. moms6 952 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.