- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » LED » LED Baklampa » LED Backljus 75x75x33,2 , kabel 0,5m , 12V , 2 x M5 skruvanslutningCC = 45mm
Innerbelysning 125x125x61 vit med tryckknapp
411 kr inkl. moms328.80 kr exkl. moms
LED Backljus 75x75x33,2 , kabel 0,5m , 12V , ledad montering
664 kr inkl. moms531.20 kr exkl. moms
LED Backljus 75x75x33,2 , kabel 0,5m , 12V , 2 x M5 skruvanslutningCC = 45mm
578 kr inkl. moms462.40 kr exkl. moms

I lager
Artikelnr:
3119005
Kategorier: Elsystem och belysning, LED, LED Baklampa, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Har backljus | Ja |
|---|---|
| Godkännande | EMC |
| Volt | 12V, 24V, 30V, 36V |
| Anslutningstyp | Kabel |
| IP-Klass | IP68 |
| Totallängd | 119 mm |
| Höjd | 75,00 mm |
| Diameter, ytter | 75,00 mm |
| Lamptyp | LED |
| Sida | Höger, Vänster |
| Har reflex | Nej |
| Bredd | 33,20 mm |
| Har bajonettanslutning | Nej |
| Längd | 75,00 mm |
| Fabrikat | Valeryd |
| Kabel längd | 500 |
| Har skyltbelysning | Nej |
| Har dimljus | Nej |
| Fabrikat / Passar till | VALERYD |
| Weight | 0,150 kg |
| Kategori: | LED backljus & dimljus till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.15 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
LED Dimljuslampa 99,7×92,7×30 kabel 1m, 2 x M5 skruvanslutning, CC=45mm
413 kr inkl. moms330.40 kr exkl. moms
LED Dimljuslampa 75x75x33x ,2 , kabel 0,5m , 2 x M5 skruvanslutning, CC=45mm
578 kr inkl. moms462.40 kr exkl. moms

LED Dimljuslampa 75x75x33x,2 , kabel 0,5m , ledad montering
664 kr inkl. moms531.20 kr exkl. moms

LED Baklampa Hö 200x130x50 12V, Bajonettanslutning 5-pol
812 kr inkl. moms649.60 kr exkl. moms

LED Baklampa Hö/Vä 195x75x35 12/36V Bajonettanslutning 5-pol, bakljus, bromsljus & blinkers
1 132 kr inkl. moms905.60 kr exkl. moms

LED Baklampa Hö/Vä 214,3×94,3×37,7 12-36V inkl 1m kabel
1 331 kr inkl. moms1 064.80 kr exkl. moms

LED Baklampa Hö/Vä Ø95 12-24V färdljus, broms och blinkers
1 348 kr inkl. moms1 078.40 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.