- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning för lastbilssläp » Baklampa / bakljus för lastbilssläp » LED Baklampa Aspöck Ecoled Vä 350×131,81x71mm Backljus, reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
Skärm plast B240 H380 L806, 13-14 tum
527 kr inkl. moms421.60 kr exkl. moms
Gasfjäder Arctic 27/14; 868/400 250N
819 kr inkl. moms655.20 kr exkl. moms
LED Baklampa Aspöck Ecoled Vä 350×131,81x71mm Backljus, reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
5 875 kr inkl. moms4 700 kr exkl. moms

Funktioner: bromsljus, blinkers, reflexreflektorer/reflex, Dimbaklykta, Backljus
I lager
Artikelnr:
3012018
Kategorier: Baklampa / bakljus för lastbilssläp, Belysning för lastbilssläp, Elsystem och belysning, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Längd | 350,00 mm |
|---|---|
| Höjd | 131,81 mm |
| Har positionsljus | Ja |
| Har bromsljus | Ja |
| Har Blinkers | Ja |
| cc-mått | 152,00 mm |
| ADR-Godkänd | Ja |
| Fabrikat / Passar till | ASPÖCK |
| Anslutningstyp | Bajonett 7-pol. ASS2 |
| Bredd | 71,00 mm |
| Fabrikat | Aspöck |
| Sida | Vänster |
| Har backljus | Ja |
| Har bajonettanslutning | Ja |
| Volt | 24V |
| Orginalnummer | 25-3800-501 |
| Har reflex | Ja |
| Har dimljus | Ja |
| Lamptyp | LED |
| IP-Klass | IP69K |
| Weight | 1,2 kg |
| Kategori: | Belysning för lastbilssläp |
Ytterligare information
| Vikt | 1.209 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Baklampa Aspöck Ecopoint I Hö 344x140x78mm Backljus, reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
1 244 kr inkl. moms995.20 kr exkl. moms

Baklampa Aspöck Europoint I Hö 415x148x75mm reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
1 244 kr inkl. moms995.20 kr exkl. moms

Baklampa Aspöck Europoint I Vä 415x148x75mm Backljus, reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
1 313 kr inkl. moms1 050.40 kr exkl. moms

Baklampa Aspöck Ecopoint I Vä 344x140x78mm Backljus, reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
2 119 kr inkl. moms1 695.20 kr exkl. moms

Baklampa Aspöck Ecopoint II Vä 428x154x85mm reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
2 125 kr inkl. moms1 700 kr exkl. moms

LED Baklampa Aspöck Europoint II Hö 426x154x85mm reflex, dimljus, 7 pol. ASS2
2 688 kr inkl. moms2 150.40 kr exkl. moms

Backlampa Aspöck Ecopoint Hö 487x135x79mm med kabelförskruvning, ASS2.1
2 984 kr inkl. moms2 387.20 kr exkl. moms

Backlampa Aspöck Ecopoint Vä 480x135x88mm med kabelförskruvning, ASS2.1
2 984 kr inkl. moms2 387.20 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.