- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » LED » LED Positionsljus » LED Blinkers- & Positionsljus 99,7x92x7x30 gul/vit , inkl. kabel 1m , CC=45mm
Reservglas Jokon Baklampa Hö 200x130x56 med triangelreflex och skyltbelysning. (till 3010053)
324 kr inkl. moms259.20 kr exkl. moms
Triangelreflex 155x136 med gummifäste Vä
195 kr inkl. moms156 kr exkl. moms
LED Blinkers- & Positionsljus 99,7x92x7x30 gul/vit , inkl. kabel 1m , CC=45mm
520 kr inkl. moms416 kr exkl. moms

- Kombinationslykta LED till släpvagn
- VALERYD
- Universell montering
- Positionsljus och blinkers
- 12 V
- Kabelanslutning, 1,0 m kabel
- 99,7×92,7×30 mm
- CC-mått: 45 mm
- Ljusfärg: vit (positionsljus), gul (blinkers)
- Material: plast
- Linsmaterial: polykarbonat
- IP-klass: IP68
- Godkännande: EMC
Kombinationslykta LED Valeryd 99,7×92,7×30
Detta är en LED-kombinationslykta från VALERYD för släpvagn med universell montering. Produkten har funktion för både positionsljus och blinkers, är avsedd för 12 V-system och har kabelanslutning med 1,0 m kabel.
Kombinationslykta med positionsljus och blinkers i tåligt LED-utförande
Denna LED-kombinationslykta används på släpvagn och kombinerar positionsljus med blinkers i en enhet. Den höga kapslingsklassen gör lyktan väl anpassad för krävande miljöer, medan LED-tekniken ger snabb responstid, lång livslängd och låg underhållsnivå.
I lager
Artikelnr:
3150020
Kategorier: Elsystem och belysning, LED, LED Positionsljus, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Anslutningstyp | Kabel |
|---|---|
| Volt | 12V |
| Färg | Svart |
| IP-Klass | IP68 |
| Godkännande | EMC |
| Bredd | 30,00 mm |
| Material | Plast |
| Längd | 99,70 mm |
| Fabrikat | Fristom |
| Sida | Höger, Vänster |
| Ljusfärg | Gul, Vit |
| Höjd | 92,70 mm |
| Lamptyp | LED |
| Material lins | Polykarbonat |
| Kabel längd | 1000 |
| Arbetstemperatur | –40°C to +55°C |
| Har bajonettanslutning | Nej |
| cc-mått | 45,00 mm |
| Har reflex | Nej |
| Har Blinkers | Ja |
| Weight | 0,200 kg |
| Kategori: | Positionsljus LED till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.2 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
LED Positionsljus Valeryd 78x22x18 vit 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 80x18x23 vit 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 80x30x23 gul 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 130x32x14,5 vit 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
220 kr inkl. moms176 kr exkl. moms
LED Sidomarkeringslykta Valeryd 62x62x27 gul med reflex 12-30V inkl. 450mm kabel
237 kr inkl. moms189.60 kr exkl. moms

Recensioner
Det finns inga recensioner än.