- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning för lastbilssläp » Breddmarkering för lastbilssläp » LED Breddmarkeringslykta Aspöck Superpoint III 173x104mm Hö röd/vit/gul med 1,75m kabel
Ring med träskruv 8x50mm
65 kr inkl. moms52 kr exkl. moms
LED Positionsljus Aspöck Monopoint II Ø38x54mm vit 12/24V med 3,50m lednings kabel
712 kr inkl. moms569.60 kr exkl. moms
LED Breddmarkeringslykta Aspöck Superpoint III 173x104mm Hö röd/vit/gul med 1,75m kabel
1 368 kr inkl. moms1 094.40 kr exkl. moms

Lampan uppfyller ADR-krav.
I lager
Artikelnr:
3152008
Kategorier: Belysning för lastbilssläp, Breddmarkering för lastbilssläp, Elsystem och belysning, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Sida | Höger |
|---|---|
| Färg | Svart |
| Material | gummi |
| IP-Klass | IP69K |
| Höjd | 104,00 mm |
| Orginalnummer | 014000488, 31-3306-017 |
| Volt | 24V |
| cc-mått | 78,40 mm |
| Ljusfärg | Gul, Röd, Vit |
| Anslutningstyp | P&R ASS2 Kabel |
| Kabel längd | 1750 |
| ADR-Godkänd | Ja |
| Lamptyp | Glödlampa |
| Fabrikat | Aspöck |
| Längd | 173,00 mm |
| Fabrikat / Passar till | ASPÖCK |
| Weight | 0,250 kg |
| Kategori: | Breddmarkering för lastbil & trailer |
Ytterligare information
| Vikt | 0.254 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Arbetslampa LED, magnetfäste, 12 volt
599 kr inkl. moms479.20 kr exkl. moms

Hjul 155/80R13 84N Friktion (Dubbfritt)
1 390 kr inkl. moms1 112 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.