- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » LED » LED Positionsljus » LED Positionsljus Valeryd 130x32x14,5 vit 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
LED Positionsljus Valeryd 130x32x14,5 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 130x32x14,5 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
220 kr inkl. moms176 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 130x32x14,5 vit 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
220 kr inkl. moms176 kr exkl. moms
- Positionsljus LED till släpvagn
- VALERYD
- Universell montering
- 12–30 V
- Kabelanslutning, 0,45 m kabel
- 130x32x14,5 mm
- CC-mått: 116 mm
- Reflex
- Vertikal och horisontell montering
- E-nummer: E9 1612
Positionsljus LED VALERYD Vit 130x32x14,5 Vertikal/Horisontell
Detta är ett vitt LED-positionsljus från VALERYD för släpvagn. Produkten är avsedd för 12–30 V-system, har kabelanslutning med 0,45 m kabel, är utrustad med reflex och kan monteras både vertikalt och horisontellt.
LED-positionslykta med flexibel montering och integrerad reflex
Denna LED-positionslykta används som positionsljus på släpvagn och kan monteras både vertikalt och horisontellt beroende på placering. LED-tekniken ger jämn och stabil ljusfunktion med lång livslängd, samtidigt som reflexen ger passiv synbarhet när släpvagnen är parkerad.
I lager
Artikelnr:
3156016
Kategorier: Elsystem och belysning, LED, LED Positionsljus, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Längd | 130,00 mm |
|---|---|
| Höjd | 32,00 mm |
| Anslutningstyp | Kabel |
| Har reflex | Ja |
| Fabrikat | Valeryd |
| cc-mått | 116,00 mm |
| Kabel längd | 450 |
| Sida | Höger, Vänster |
| Bredd | 14,50 mm |
| Lamptyp | LED |
| Har bajonettanslutning | Nej |
| E-nummer | E9 1612 |
| Färg | Vit |
| Orginalnummer | 014000670 |
| Volt | 12V, 24V, 30V |
| Fabrikat / Passar till | VALERYD |
| Weight | 0,060 kg |
| Kategori: | Positionsljus för lastbil & trailer |
Ytterligare information
| Vikt | 0.06 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
LED Positionsljus Valeryd 78x22x18 vit 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 80x18x23 vit 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 130x32x14,5 vit 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 78x46x18 gul 12-30Vmed reflex inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 120x46x18 vit 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
219 kr inkl. moms175.20 kr exkl. moms

Recensioner
Det finns inga recensioner än.