- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » LED » LED Positionsljus » LED Positionsljus Valeryd 242x28x29 röd fiberoptik 12-30V inkl. 450mm kabel
LED Positionsljus Valeryd 242x28x29 vit fiberoptik 12-30V inkl. 450mm kabel
320 kr inkl. moms256 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 242x28x29 gul fiberoptik 12-30V inkl. 450mm kabel
320 kr inkl. moms256 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 242x28x29 röd fiberoptik 12-30V inkl. 450mm kabel
320 kr inkl. moms256 kr exkl. moms
- Positionsljus LED till släpvagn
- VALERYD
- Universell montering
- 12–30 V
- Kabelanslutning, 0,45 m kabel
- 242x28x29 mm
- CC-mått: 212 mm
- Fiberoptik
Positionsljus LED Valeryd Röd till släpvagn (12–30V)
Detta är ett rött LED-positionsljus från VALERYD för släpvagn med universell montering. Produkten är avsedd för 12–30 V-system, har kabelanslutning med 0,45 m kabel och är utförd med fiberoptik.
Positionslykta med jämn ljusbild för släpvagn
Denna LED-positionslykta från VALERYD används vid universell montering på släpvagn och ger en jämn och tydlig positionsmarkering längs fordonets sida.
I lager
Artikelnr:
3156099
Kategorier: Elsystem och belysning, LED, LED Positionsljus, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Volt | 12V, 24V, 30V |
|---|---|
| cc-mått | 212,00 mm |
| Fabrikat | Valeryd |
| Bredd | 29,00 mm |
| Längd | 242,00 mm |
| Lamptyp | LED |
| Sida | Höger, Vänster |
| Kabel längd | 450 |
| Färg | Röd |
| Har bajonettanslutning | Nej |
| Höjd | 28,00 mm |
| Anslutningstyp | Kabel |
| Fabrikat / Passar till | VALERYD |
| Weight | 0,150 kg |
| Kategori: | Positionsljus för lastbil & trailer |
Ytterligare information
| Vikt | 0.15 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
LED Positionsljus Valeryd 78x22x18 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 80x18x23 vit 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 130x32x14,5 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 80x30x23 gul 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 130x32x14,5 vit 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
220 kr inkl. moms176 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 130x32x14,5 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
220 kr inkl. moms176 kr exkl. moms

Recensioner
Det finns inga recensioner än.