- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » LED » LED Positionsljus » LED Positionsljus Valeryd 65x42x30 röd 12-30V inkl. 450mm kabel
LED Positionsljus Valeryd 78x46x18 vit 12-30Vmed reflex inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 72x34x18 vit 12-30V inkl. 450mm kabel
220 kr inkl. moms176 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 65x42x30 röd 12-30V inkl. 450mm kabel
237 kr inkl. moms189.60 kr exkl. moms
- Positionsljus LED till släpvagn
- VALERYD
- Universell montering
- 12–30 V
- Kabelanslutning, 0,45 m kabel
- 65x42x30 mm
- CC-mått: 30 mm
- E-nummer: E9 1475
Positionsljus LED Valeryd Röd till släpvagn (12–30V)
Detta är ett rött LED-positionsljus från VALERYD för släpvagn med universell montering. Produkten är avsedd för 12–30 V-system och har kabelanslutning med 0,45 m kabel.
LED-positionslykta med jämn ljusfunktion och godkänd utförande
Denna LED-positionslykta används som positionsljus på släpvagn och ger jämn ljusfunktion vid normal drift. LED-tekniken ger lång livslängd och låg underhållsnivå, och E-godkännandet säkerställer att produkten uppfyller gällande krav.
I lager
Artikelnr:
3156088
Kategorier: Elsystem och belysning, LED, LED Positionsljus, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Höjd | 42,00 mm |
|---|---|
| Anslutningstyp | Kabel |
| Lamptyp | LED |
| Bredd | 30,00 mm |
| Fabrikat | Valeryd |
| Färg | Röd |
| Sida | Höger, Vänster |
| cc-mått | 30,00 mm |
| Kabel längd | 450 |
| Har bajonettanslutning | Nej |
| Längd | 65,00 mm |
| Orginalnummer | 014000372 |
| Volt | 12V, 24V, 30V |
| Fabrikat / Passar till | VALERYD |
| Weight | 0,050 kg |
| Kategori: | Positionsljus för lastbil & trailer |
Ytterligare information
| Vikt | 0.05 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
LED Positionsljus Valeryd 120x46x18 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
181 kr inkl. moms144.80 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 78x46x18 röd 12-30Vmed reflex inkl. 450 mm kabel
199 kr inkl. moms159.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 130x32x14,5 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 80x30x23 gul 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 80x30x23 vit 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 130x32x14,5 vit 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
220 kr inkl. moms176 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 130x32x14,5 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
220 kr inkl. moms176 kr exkl. moms
LED Sidomarkeringslykta Valeryd 62x62x27 gul med reflex 12-30V inkl. 450mm kabel
237 kr inkl. moms189.60 kr exkl. moms

Recensioner
Det finns inga recensioner än.