- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » LED Varningslampa gul. Skruvmontering. Kabel 1,5m
Baklampa Aspöck Multipoint 5 Hö 238x140x55, bajonettanslutning 5-pol.
398 kr inkl. moms318.40 kr exkl. moms
Kompaktlager 42x76x39 vattenavvisande
688 kr inkl. moms550.40 kr exkl. moms
LED Varningslampa gul. Skruvmontering. Kabel 1,5m
1 063 kr inkl. moms850.40 kr exkl. moms

– Erbjuder 1 belysningsprogram (rotationsblixt)
– Tillverkad av högkvalitetsmaterial för långvarig användning
– Monterat på 3 skruvar
– Kabellängd 1,5m
– Vattentät (IP68), stötskyddad och vibrationsbeständig (IK)
– Certifierad för elektromagnetisk kompatibilitet (EMC) och ljussignaler (ECE nr 65)
– Skyddad mot omvänd polaritet
– Arbetstemperatur: -40°C till +55°C
– Blixtfrekvens: 2 Hz
I lager
Artikelnr:
3110006
Kategorier: Elsystem och belysning, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Material | Plast |
|---|---|
| Typ av LED | CREE |
| Mönster | Singel |
| Lamptyp | LED |
| Material lins | Polykarbonat |
| Totallängd | 1500 mm |
| Effekt | 10 Watt |
| Diameter, inner | 150,00 mm |
| Färg | Svart |
| Arbetstemperatur | –40°C to +55°C |
| ADR-Godkänd | Nej |
| Typ av fäste | Skruv |
| Diameter, ytter | 165,00 mm |
| Höjd | 78,00 mm |
| IP-Klass | IP68 |
| Ljusfärg | Gul |
| Kabel längd | 1500 |
| Anslutningstyp | Kabel |
| Antal dioder | 20 |
| Godkännande | ECE R65, EMC |
| Volt | 12V, 24V, 30V, 36V |
| Fabrikat | Fristom |
| Weight | 0,680 kg |
| Kategori: | Blixtljus & varningsljus till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.68 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Spännband, 6 meter, med spännare 2000 kg
WT Trailer Släpvagnslås

Stödhjul, komplett, 60 mm – för tyngre släp
799 kr inkl. moms639.20 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.