- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Lasta och säkra » Lyftblock 3m, 0,25 ton
LED Belysningskit, 7-pol.
3 672 kr inkl. moms2 937.60 kr exkl. moms
Plåtlyfthandske Horisontell PPD, 1000 Kg
558 kr inkl. moms446.40 kr exkl. moms
Lyftblock 3m, 0,25 ton
1 988 kr inkl. moms1 590.40 kr exkl. moms

– Maxbelastning på 250 kg för tunga lyft
– CE- och GS-godkänt för hög säkerhet och kvalitet
– Mångsidigt för både professionellt och personligt bruk
Investera i vårt lyftblock och upplev kraft och säkerhet i varje lyft!
I lager
Artikelnr:
6510000
Kategorier: Lasta och säkra, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Färg | Blå |
|---|---|
| Godkännande | CE, GS |
| Bredd | 105,00 mm |
| Maxbelastning | 250 kg |
| Bredd för öppning | 27,00 mm |
| Weight | 4,2 kg |
| Kategori: | Lyftblock till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 4 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Arbetslampa LED, magnetfäste, 12 volt
599 kr inkl. moms479.20 kr exkl. moms

Kapell över gallergrindar P 252, 252 x 132 invändigt mått på släp


Recensioner
Det finns inga recensioner än.