- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Lasta och säkra » Lyftblock 3m, 1 ton
Lastramp aluminium 1220x720x50mm, vikbar: 1220x360x80mm, 272 kg
2 133 kr inkl. moms1 706.40 kr exkl. moms
Bromstrumma 250x40 5x112 Knott mm-lager
3 688 kr inkl. moms2 950.40 kr exkl. moms
Lyftblock 3m, 1 ton
2 113 kr inkl. moms1 690.40 kr exkl. moms

– Kapacitet att lyfta upp till 1000 kg
– CE- och GS-godkänd för hög säkerhet och tillförlitlighet
– Anpassad för både professionellt och privat bruk
Utrusta dig med detta pålitliga lyftblock och gör tunga lyft till en enkel och säker uppgift!
I lager
Artikelnr:
6510002
Kategorier: Lasta och säkra, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Färg | Blå |
|---|---|
| Maxbelastning | 1000 kg |
| Godkännande | CE, GS |
| Bredd | 153,00 mm |
| Bredd för öppning | 28,00 mm |
| Weight | 8,6 kg |
| Kategori: | Lyftblock till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 11 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Stödhjul, komplett, 60 mm – för tyngre släp
799 kr inkl. moms639.20 kr exkl. moms

Hjul 155/80R13 84N Friktion (Dubbfritt)
1 390 kr inkl. moms1 112 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.