- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Lasta och säkra » Lyftblock 3m, 1,5 ton
Lyrschackel G-2130, WLL 35 t,
3 250 kr inkl. moms2 600 kr exkl. moms
Påskjutsbroms Al-Ko 251G, utf. C; 1.550-3.000 kg
9 625 kr inkl. moms7 700 kr exkl. moms
Lyftblock 3m, 1,5 ton
2 613 kr inkl. moms2 090.40 kr exkl. moms

– Lyftblock från VALERYD
– Lyfthöjd 3 m
– Belastningskapacitet upp till 1500 kg
– Automatiskt dubbelspärr-bromssystem för extra säkerhet
– Stora krokar med gjutna haklås
– CE- och GS-godkänd, vilket säkerställer hög säkerhet och kvalitet
Lyftblock från VALERYD med 3 m lyfthöjd och kapacitet upp till 1500 kg. Utrustat med automatiskt dubbelspärr-bromssystem, robusta krokar och CE- samt GS-godkännande för högsta säkerhet.
I lager
Artikelnr:
6510003
Kategorier: Lasta och säkra, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Färg | Blå |
|---|---|
| Maxbelastning | 1500 kg |
| Godkännande | CE, GS |
| Bredd | 160,00 mm |
| Bredd för öppning | 32,00 mm |
| Weight | 16,6 kg |
| Kategori: | Lyftblock till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 16.6 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Arbetslampa LED, magnetfäste, 12 volt
599 kr inkl. moms479.20 kr exkl. moms

Kapell över gallergrindar P 252, 252 x 132 invändigt mått på släp


Recensioner
Det finns inga recensioner än.