- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Multi LED Arbetslampa Valeryd med magnethandtag 136x96x40cm 700Lm Uppladdningsbar (8-pack)
Dragrör Peitz PAV/SR 2,0 MX; Ø 46mm
1 744 kr inkl. moms1 395.20 kr exkl. moms
Bromsbackset 200x50 till AL-KO Superkit
2 600 kr inkl. moms2 080 kr exkl. moms
Multi LED Arbetslampa Valeryd med magnethandtag 136x96x40cm 700Lm Uppladdningsbar (8-pack)
3 063 kr inkl. moms2 450.40 kr exkl. moms

Funktion: hög/ låg/ blinkande/ av
LED: COB 700Lm
Storlek: 16x10x4,5 cm
Batteri: 18650 li-ion 3.7V 3000mAh
Drifttid: hög ljusstyrka 4 tim, medel ljusstyrka 8 timmar, blinkande 12 timmar.
Laddning: USB-kabel (endast kabel ingår)
Laddningstid: 3-4 timmar
Vatten resistens: IP65
Övrigt: Magnet på baksidan. Klarar fall från 1 m.
I lager
Artikelnr:
3110110
Kategorier: Elsystem och belysning, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Höjd | 96,00 mm |
|---|---|
| Fabrikat | Valeryd |
| Totallängd | 136 mm |
| Längd | 136,00 mm |
| Bredd | 40,00 mm |
| Mönster | Blinkande, Hög, Låg |
| Lamptyp | LED |
| IP-Klass | IP65 |
| Ljusfärg | Vit |
| Typ av fäste | Magnet |
| Fabrikat / Passar till | VALERYD |
| Weight | 3,4 kg |
| Kategori: | Arbetsbelysning till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 3.4 kg |
|---|
Relaterade produkter
Kapell över gallergrindar till Standard 250

