- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Multi LED Arbetslampa Valeryd med magnethandtag 170x105x45mm 1000Lm Uppladdningsbar (6-pack)
Kulkoppling 3000 kg AL-KO AK 301 Uni Ø40-45-50 rör, korsad/horisontal hålbild CC=40/45 Gjutjärn
2 263 kr inkl. moms1 810.40 kr exkl. moms
Lyftkätting, svart G80 10x30mm, 3,2 ton
312 kr inkl. moms249.60 kr exkl. moms
Multi LED Arbetslampa Valeryd med magnethandtag 170x105x45mm 1000Lm Uppladdningsbar (6-pack)
3 125 kr inkl. moms2 500 kr exkl. moms

Funktion: hög/ låg/ blinkande/ av
LED: COB 1000Lm
Storlek: 17×10,5×4,5 cm
Batteri: 18650 li-ion 3.7V 4400mAh
Drifttid: hög ljusstyrka 4 tim, medel ljusstyrka 8 timmar, blinkande 12 timmar.
Laddning: USB-kabel (endast kabel ingår)
Laddningstid: 3-4 timmar
Vatten resistens: IP65
Övrigt: Magnet på baksidan. Klarar fall från 1 m.
I lager
Artikelnr:
3110111
Kategorier: Elsystem och belysning, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Längd | 170,00 mm |
|---|---|
| Fabrikat | Valeryd |
| Totallängd | 170 mm |
| Bredd | 45,00 mm |
| Mönster | Blinkande, Hög, Låg |
| Lamptyp | LED |
| IP-Klass | IP65 |
| Ljusfärg | Vit |
| Höjd | 105,00 mm |
| Typ av fäste | Magnet |
| Fabrikat / Passar till | VALERYD |
| Weight | 3,8 kg |
| Kategori: | Arbetsbelysning till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 3.8 kg |
|---|
Relaterade produkter
Spännband, 6 meter, med spännare 2000 kg
Kapell över gallergrindar till Standard 250

