- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Chassidelar och tillbehör » Skärm » Skärm Enkel » Skärm galvaniserad plåt 700x340x197 mm
Bromsbackset 200x50 till Knott axelsats
1 244 kr inkl. moms995.20 kr exkl. moms
Dragrör BPW ZAF 1.5-2 // 1,6-3, Ø 50mm
1 869 kr inkl. moms1 495.20 kr exkl. moms
Skärm galvaniserad plåt 700x340x197 mm
744 kr inkl. moms595.20 kr exkl. moms

– Skärm för enkelaxlad släpvagn
– Galvaniserad plåt
– Höger & Vänster
– Längd: 700mm
– Höjd: 340mm
– Bredd: 197mm
– Levereras med förborrade hål
I lager
Artikelnr:
6569050
Kategorier: Chassidelar och tillbehör, Skärm, Skärm Enkel, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Material | Plåt |
|---|---|
| Höjd | 340,00 mm |
| Orginalnummer | 010100502 |
| Bredd | 197,00 mm |
| Längd | 700,00 mm |
| Weight | 2,1 kg |
| Kategori: | Skärm Enkel |
Ytterligare information
| Vikt | 2.19 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Skärm galvaniserad plåt B220 H390 L760
619 kr inkl. moms495.20 kr exkl. moms

Skärm plast B200 H300 L750, 14 tum
731 kr inkl. moms584.80 kr exkl. moms

Skärm galvaniserad plåt B200 H345 L660
744 kr inkl. moms595.20 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.