- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Lasta och säkra » Svetsbar grävmaskinskrok G80 WLL 5000 kg
Svetsbar grävmaskinskrok G80 WLL 3000 kg
449 kr inkl. moms359.20 kr exkl. moms
Svetsbar grävmaskinskrok G80 WLL 8000 kg
1 113 kr inkl. moms890.40 kr exkl. moms
Svetsbar grävmaskinskrok G80 WLL 5000 kg
863 kr inkl. moms690.40 kr exkl. moms

I lager
Artikelnr:
6510413
Kategorier: Lasta och säkra, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Bredd | 133,00 mm |
|---|---|
| Längd | 171,00 mm |
| Maxbelastning | 5000 kg |
| Bredd för öppning | 34,00 mm |
| Inner längd | 94,00 mm |
| Säkerhetsklass | 4:1 |
| Weight | 2,4 kg |
| Kategori: | Krokar |
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Stödben till släpvagn, komplett set (2st)
990 kr inkl. moms792 kr exkl. moms

Kapell över gallergrindar till Standard 250

Kapell över gallergrindar P 252, 252 x 132 invändigt mått på släp


Recensioner
Det finns inga recensioner än.