- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Gasfjäder/ändstycken » Ändstycke » Vinkelkulled; L=35; M10
Surrningsögla 57x55
74 kr inkl. moms59.20 kr exkl. moms
Gasfjäder Arctic 15/6; 185/75 50N
326 kr inkl. moms260.80 kr exkl. moms
Vinkelkulled; L=35; M10
91 kr inkl. moms72.80 kr exkl. moms
Vinkelkulled; L=35; M10
I lager
Artikelnr:
6820309
Kategorier: Ändstycke, Gasfjäder/ändstycken, M10, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Variant för ändstycke | Vinkelkulled; L=35; M10 (6820309) |
|---|---|
| Orginalnummer | 14WG212772, 14WG280928, 202 9LS, 203 3LP, 203 6LA, 207 5LI, 207 8LU, 208 2LR, 208 5LC, 208 8LO, 235 7LQ, 235 8LL, 235 9LG, 236 2LI, 236 3LD, 236 4LZ, 236 5LU, 236 6LP, 236 7LK, 236 8LF, 236 9LA, 237 1LH, 237 2LC, 237 3LY, 237 4LT, 237 5LO, 237 6LJ, 237 7LE, 237 9LV, 238 1LB, 238 2LX, 238 3LS, 238 4LN, 238 5LI, 238 6LD, 238 7LZ, 238 8LU, 238 9LP, 239 1LW, 239 2LR, 239 3LM, 239 4LH, 239 5LC, 239 6LY, 239 7LT, 239 8LO, 280499, 280633, 280635, ST 202 9LS, ST 203 3LP, ST 203 6LA, ST 207 5LI, ST 207 8LU, ST 208 2LR, ST 208 5LC, ST 208 8LO, ST 235 7LQ, ST 235 8LL, ST 235 9LG, ST 236 2LI, ST 236 3LD, ST 236 4LZ, ST 236 5LU, ST 236 6LP, ST 236 7LK, ST 236 8LF, ST 236 9LA, ST 237 1LH, ST 237 2LC, ST 237 3LY, ST 237 4LT, ST 237 5LO, ST 237 6LJ, ST 237 7LE, ST 237 9LV, ST 238 1LB, ST 238 2LX, ST 238 3LS, ST 238 4LN, ST 238 5LI, ST 238 6LD, ST 238 7LZ, ST 238 8LU, ST 238 9LP, ST 239 1LW, ST 239 2LR, ST 239 3LM, ST 239 4LH, ST 239 5LC, ST 239 6LY, ST 239 7LT, ST 239 8LO |
| Kulbult, bultlängd | 20,00 |
| Kulbult, gängdiameter | M10 |
| Newton | 2500 N |
| Längd (gasfjäder/ändstycke) | 35 mm |
| Gängmått för gasfjäder | M10 |
| Weight | 0,080 kg |
| Kategori: | Ändstycke M10 |
Ytterligare information
| Vikt | 0.08 kg |
|---|
