- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Lasta och säkra » Lyftblock 3m, 0,5 ton
Automatstödhjul Ø60mm rund, stålfälg, Fullgummihjul 200x60mm Belastning 500kg. Fäste bygel
1 446 kr inkl. moms1 156.80 kr exkl. moms
Spärrbjörn 8-8mm, 4 ton (2-pack)
1 563 kr inkl. moms1 250.40 kr exkl. moms
Lyftblock 3m, 0,5 ton
1 988 kr inkl. moms1 590.40 kr exkl. moms

– Lyftblock från VALERYD
– Lyfthöjd 3 m
– Belastningskapacitet upp till 500 kg
– Automatiskt dubbelspärr-bromssystem för extra säkerhet
– Stora krokar med gjutna haklås
– CE- och GS-godkänd, vilket säkerställer hög säkerhet och kvalitet
Lyftblock från VALERYD med 3 m lyfthöjd och kapacitet upp till 500 kg. Utrustat med automatiskt dubbelspärr-bromssystem, robusta krokar och CE- samt GS-godkännande för högsta säkerhet.
I lager
Artikelnr:
6510001
Kategorier: Lasta och säkra, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Färg | Blå |
|---|---|
| Maxbelastning | 500 kg |
| Godkännande | CE, GS |
| Bredd | 144,00 mm |
| Bredd för öppning | 24,00 mm |
| Weight | 8,1 kg |
| Kategori: | Lyftblock till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 10 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Kapell över gallergrindar till Standard 250


Recensioner
Det finns inga recensioner än.