- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Axel & hjulbroms » Trumma och lager » Kronmutter » Axelbricka 18,5×43,5×3 passar till AL-KO och Peitz
Schackel M5 rak galvaniserad (2-pack)
31 kr inkl. moms24.80 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 78x46x18 röd 12-30Vmed reflex inkl. 450 mm kabel
199 kr inkl. moms159.20 kr exkl. moms
Axelbricka 18,5×43,5×3 passar till AL-KO och Peitz
127 kr inkl. moms101.60 kr exkl. moms
Axelbricka 18,5×43,5×3 passar till AL-KO och Peitz
I lager
Artikelnr:
1040001
Kategorier: Axel & hjulbroms, Kronmutter, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn, Trumma och lager
Beskrivning
| Diameter, inner | 18,50 mm |
|---|---|
| Diameter, ytter | 43,50 mm |
| Bredd | 3,00 mm |
| Orginalnummer | 2083940006, KRU817 |
| Fabrikat / Passar till | AL-KO, PEITZ |
| Weight | 0,030 kg |
| Kategori: | Tillbehör |
Ytterligare information
| Vikt | 0.03 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.

Recensioner
Det finns inga recensioner än.