- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning » Baklampa / bakljus » Baklampa Aspöck Multipoint 2 Vä 240x140x52 reflex, skyltbel. i nederkant. Bajonettanslutning 5-pol.
Baklampa passar till Aspöck Midipoint II Hö/Vä 218x98x57 skyltbel, backljus Bajonett 5-pol.
312 kr inkl. moms249.60 kr exkl. moms
LED Baklampa Hö/Vä 70x200x40 12-24V, CC=90mm, med 90cm kabel 4-phase
840 kr inkl. moms672 kr exkl. moms
Baklampa Aspöck Multipoint 2 Vä 240x140x52 reflex, skyltbel. i nederkant. Bajonettanslutning 5-pol.
494 kr inkl. moms395.20 kr exkl. moms
- Baklykta Aspöck Multipoint 2
- Vänster sida
- 12 V
- Glödlampa
- Bajonettanslutning 5-pol
- Funktioner: triangelreflex, positionsljus, bromsljus, blinkers, dimljus och skyltbelysning
- 240x140x52 mm
- Kontrollera alltid sida, anslutning och funktion före montering
Baklykta Aspöck Multipoint 2 Vänster Bajonettanslutning till släpvagn
Baklykta från Aspöck för vänster sida på släpvagn. Baklyktan har Bajonettanslutning 5-pol och använder glödlampa. Funktioner inkluderar triangelreflex, positionsljus, bromsljus, blinkers, dimljus och skyltbelysning. Måtten är 240x140x52 mm. Kontrollera alltid att sida, anslutning och funktion överensstämmer med befintlig baklykta före montering.
Baklampa för släpvagnsinstallation och säker bakre belysning
Baklampan installeras på släpvagnen för att säkerställa tillförlitlig bakre belysning och god synlighet i trafiken. Baklampan är en väsentlig del av släpvagnens belysningssystem och hjälper till att uppfylla trafiksäkerhetskrav. Kontrollera alltid att sida, anslutning och funktion överensstämmer med befintlig installation före montering.
I lager
Artikelnr:
3010069
Kategorier: Baklampa / bakljus, Belysning, Elsystem och belysning, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Har positionsljus | Ja |
|---|---|
| Har bajonettanslutning | Ja |
| Har reflex | Ja |
| Längd | 240,00 mm |
| Bredd | 52,00 mm |
| Höjd | 140,00 mm |
| Har skyltbelysning | Ja |
| Sida | Vänster |
| E-nummer | E9 1071, E9 1072, E9 1087, E9 1094 |
| Fabrikat | Aspöck |
| Orginalnummer | 014000336 |
| Lamptyp | Glödlampa |
| Volt | 12V |
| Anslutningstyp | Bajonett 5-pol. |
| Har dimljus | Ja |
| Fabrikat / Passar till | ASPÖCK |
| cc-mått | 152,00 mm |
| Har Blinkers | Ja |
| Har bromsljus | Ja |
| Weight | 0,400 kg |
| Kategori: | Baklykta / bakljus till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.4 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Baklampa Ajba Hö 190x135x50 med skyltbelysning och backljus.Bajonettanslutning
295 kr inkl. moms236 kr exkl. moms
Baklampa Radex 5001S Hö 190x100x60 med skyltbelysning och backljus
299 kr inkl. moms239.20 kr exkl. moms
Baklampa Ajba Vä 190x135x50 med skyltbelysning och dimljus. Bajonettanslutning
324 kr inkl. moms259.20 kr exkl. moms
Baklampa Radex 2800 Vä 250x145x55 med skyltbelysning och dimljus
399 kr inkl. moms319.20 kr exkl. moms

Recensioner
Det finns inga recensioner än.