- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning » Baklampa / bakljus » Baklampa Aspöck Multipoint 4 Vä 200x136x59 med skyltbelysning. Bajonettansl.5-pol.
Påskjutsdämpare passar till ZAF 2,8-2 + 3,0-3 CC=340
2 249 kr inkl. moms1 799.20 kr exkl. moms
Spiralkabel adapter 7-13 pol. 1,5m
486 kr inkl. moms388.80 kr exkl. moms
Baklampa Aspöck Multipoint 4 Vä 200x136x59 med skyltbelysning. Bajonettansl.5-pol.
399 kr inkl. moms319.20 kr exkl. moms
- Baklykta Aspöck Multipoint 4
- Vänster sida
- 12 V
- Glödlampa
- Bajonettanslutning 4(5)-pol
- Funktioner: triangelreflex, positionsljus, bromsljus, blinkers, dimljus och skyltbelysning
- 200x136x59 mm
- Kontrollera alltid sida, anslutning och funktion före montering
Baklykta Aspöck Multipoint 4 Vänster Bajonettanslutning till släpvagn
Baklykta från Aspöck för vänster sida på släpvagn. Baklyktan har Bajonettanslutning 4(5)-pol och använder glödlampa. Funktioner inkluderar triangelreflex, positionsljus, bromsljus, blinkers, dimljus och skyltbelysning. Måtten är 200x136x59 mm. Kontrollera alltid att sida, anslutning och funktion överensstämmer med befintlig baklykta före montering.
Baklampa för släpvagnsbelysning och pålitlig bakre signalering
Baklampan är en central komponent i släpvagnens bakre belysning och säkerställer god synlighet för andra trafikanter. Baklampan bidrar till en fungerande släpvagnsbelysning och uppfyller krav på säker signalering under körning. Kontrollera alltid att sida, anslutning och funktion överensstämmer med befintlig installation före montering.
I lager
Artikelnr:
3010048
Kategorier: Baklampa / bakljus, Belysning, Elsystem och belysning, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Anslutningstyp | Bajonett 4(5)-pol. |
|---|---|
| Har reflex | Ja |
| Längd | 200,00 mm |
| Höjd | 136,00 mm |
| Bredd | 59,00 mm |
| Sida | Vänster |
| E-nummer | E4 11030 |
| Orginalnummer | 014000577, 014000578, 014000580, 1163-12975, 61-1163-12975 |
| Har bajonettanslutning | Ja |
| Fabrikat | Aspöck |
| Volt | 12V |
| Har skyltbelysning | Ja |
| Har dimljus | Ja |
| Fabrikat / Passar till | ASPÖCK |
| cc-mått | 152,00 mm |
| Har Blinkers | Ja |
| Har bromsljus | Ja |
| Lamptyp | Glödlampa |
| Har positionsljus | Ja |
| Weight | 0,520 kg |
| Kategori: | Baklykta / bakljus till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.52 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Baklampa Ajba Vä 190x135x50 med skyltbelysning och dimljus. Bajonettanslutning
295 kr inkl. moms236 kr exkl. moms
Baklampa Ajba Hö 190x135x50 med skyltbelysning. Bajonettanslutning
295 kr inkl. moms236 kr exkl. moms
Baklampa Ajba Hö 190x135x50 med skyltbelysning och backljus.Bajonettanslutning
295 kr inkl. moms236 kr exkl. moms
Baklampa Ajba Vä 190x135x50 med skyltbelysning och dimljus. Bajonettanslutning
324 kr inkl. moms259.20 kr exkl. moms
Baklampa Radex 2800 Vä 250x145x55 med skyltbelysning och dimljus
399 kr inkl. moms319.20 kr exkl. moms

Delbetalning från
Recensioner
Det finns inga recensioner än.