- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning » Baklampa / bakljus » Baklampa Aspöck Multipoint 5 Hö 238x140x55, bajonettansl. 4(5)-pol.
Baklampa Aspöck Multipoint 5 Vä 238x140x55, bajonettanslutning 5-pol.
398 kr inkl. moms318.40 kr exkl. moms
Baklampa Aspöck Multipoint 5 Vä 238x140x55, bajonettanslutning 6(8)pol.
437 kr inkl. moms349.60 kr exkl. moms
Baklampa Aspöck Multipoint 5 Hö 238x140x55, bajonettansl. 4(5)-pol.
398 kr inkl. moms318.40 kr exkl. moms
- Baklykta Aspöck Multipoint 5
- Höger sida
- 12 V
- Glödlampa
- Bajonettanslutning 4(5)-pol
- Funktioner: triangelreflex, positionsljus, bromsljus, blinkers och skyltbelysning
- 238x140x55 mm
- Kontrollera alltid sida, anslutning och funktion före montering
Baklykta Aspöck Multipoint 5 Höger Bajonettanslutning 4(5)-pol till släpvagn
Baklykta från Aspöck för höger sida på släpvagn. Baklyktan har Bajonettanslutning 4(5)-pol och använder glödlampa. Funktioner inkluderar triangelreflex, positionsljus, bromsljus, blinkers och skyltbelysning. Måtten är 238x140x55 mm. Kontrollera alltid att sida, anslutning och funktion överensstämmer med befintlig baklykta före montering.
Baklampa för släpvagnsbelysning och tydlig bakre synlighet
Baklampan är en väsentlig del av släpvagnens belysning och används för bakre belysning och signalering vid körning. Baklampan bidrar till att göra släpvagnen synlig för andra trafikanter och ingår i en fungerande släpvagnsbelysning. Kontrollera alltid att sida, anslutning och funktion överensstämmer med befintlig installation före montering.
I lager
Artikelnr:
3010113
Kategorier: Baklampa / bakljus, Belysning, Elsystem och belysning, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Har bajonettanslutning | Ja |
|---|---|
| E-nummer | E24 10R-040975, E9 5946 |
| Längd | 238,00 mm |
| Bredd | 55,00 mm |
| Höjd | 140,00 mm |
| Anslutningstyp | Bajonett 4(5)-pol. |
| Har dimljus | Nej |
| Sida | Höger |
| Har backljus | Nej |
| Har skyltbelysning | Ja |
| Fabrikat | Aspöck |
| Lamptyp | Glödlampa |
| Volt | 12V |
| Orginalnummer | 24-8700-007 |
| Har reflex | Ja |
| Fabrikat / Passar till | ASPÖCK |
| cc-mått | 152,00 mm |
| Har Blinkers | Ja |
| Har bromsljus | Ja |
| Har positionsljus | Ja |
| IP-Klass | IP54 |
| Weight | 0,680 kg |
| Kategori: | Baklykta / bakljus till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.68 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Baklampa Ajba Hö/Vä 108x103x52 tvåkammarlykta, kabelgenomföring på baksidan
165 kr inkl. moms132 kr exkl. moms
Baklampa Ajba Hö 190x135x50 med skyltbelysning och backljus.Bajonettanslutning
295 kr inkl. moms236 kr exkl. moms
Baklampa Radex 5001S Vä 190x100x60 med skyltbelysning och dimljus
299 kr inkl. moms239.20 kr exkl. moms

Recensioner
Det finns inga recensioner än.