- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning » Baklampa / bakljus » Baklampa Aspöck Multipoint 5 Hö 238x140x55, Bayonettanslutning 6(8)pol.
Bromshävarm Knott utf. KH + GF
853 kr inkl. moms682.40 kr exkl. moms
Påskjutsdämpare passar till AL-KO 120SR / SR1 / SV utf. B, CC=230/345
1 742 kr inkl. moms1 393.60 kr exkl. moms
Baklampa Aspöck Multipoint 5 Hö 238x140x55, Bayonettanslutning 6(8)pol.
519 kr inkl. moms415.20 kr exkl. moms

- Baklykta Aspöck Multipoint 5
- Höger sida
- 12 V
- Glödlampa
- Bajonettanslutning 6(8)-pol
- Funktioner: triangelreflex, positionsljus, bromsljus, blinkers, dimljus, backljus och skyltbelysning
- 238x140x55 mm
- Kontrollera alltid sida, anslutning och funktion före montering
Baklykta Aspöck Multipoint 5 Höger Bajonettanslutning 6(8)-pol till släpvagn
Baklykta från Aspöck för höger sida på släpvagn. Baklyktan har Bajonettanslutning 6(8)-pol och använder glödlampa. Funktioner inkluderar triangelreflex, positionsljus, bromsljus, blinkers, dimljus, backljus och skyltbelysning. Måtten är 238x140x55 mm. Kontrollera alltid att sida, anslutning och funktion överensstämmer med befintlig baklykta före montering.
Baklampa för släpvagnsinstallation och säker bakre belysning
Baklampan är en viktig komponent för släpvagnens bakre belysning och installation. Vid monteringen av denna baklampa på släpvagnen är det väsentligt att kontrollera att sida, anslutning och funktion överensstämmer med befintlig installation före montering.
I lager
Artikelnr:
3010116
Kategorier: Baklampa / bakljus, Belysning, Elsystem och belysning, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Har backljus | Ja |
|---|---|
| Har bajonettanslutning | Ja |
| Har reflex | Ja |
| Längd | 238,00 mm |
| Bredd | 55,00 mm |
| Höjd | 140,00 mm |
| Orginalnummer | 24-8750-007 |
| Sida | Höger |
| Har skyltbelysning | Ja |
| E-nummer | E9 5946 |
| Fabrikat | Aspöck |
| Anslutningstyp | Bajonett 6(8)-pol. |
| Volt | 12V |
| Lamptyp | Glödlampa |
| Har dimljus | Ja |
| Fabrikat / Passar till | ASPÖCK |
| cc-mått | 152,00 mm |
| Har Blinkers | Ja |
| Har bromsljus | Ja |
| Har positionsljus | Ja |
| IP-Klass | IP54 |
| Weight | 0,720 kg |
| Kategori: | Baklykta / bakljus till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.72 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Baklampa Ajba Hö/Vä 108x103x52 tvåkammarlykta, kabelgenomföring på baksidan
165 kr inkl. moms132 kr exkl. moms
Baklampa Ajba Hö 190x135x50 med skyltbelysning. Bajonettanslutning
295 kr inkl. moms236 kr exkl. moms
Baklampa Ajba Hö 190x135x50 med skyltbelysning och backljus. Bajonettanslutning
295 kr inkl. moms236 kr exkl. moms
Baklampa Radex 5001S Hö 190x100x60 med skyltbelysning och backljus
299 kr inkl. moms239.20 kr exkl. moms
Baklampa Radex 2800 Vä 250x145x55 med skyltbelysning och dimljus
399 kr inkl. moms319.20 kr exkl. moms

Recensioner
Det finns inga recensioner än.