- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning » Baklampa / bakljus » Baklampa Radex 8500 vattentät Hö 240x140x90 med backljus,dimljus bajonettanslutning
Baklampa Radex 8500 vattentät Vä 240x140x90 med backljus,dimljus bajonettanslutning
619 kr inkl. moms495.20 kr exkl. moms
Adapter Aspöck Hö grön 7-pol. till ASS2 5m kabel
1 085 kr inkl. moms868 kr exkl. moms
Baklampa Radex 8500 vattentät Hö 240x140x90 med backljus,dimljus bajonettanslutning
619 kr inkl. moms495.20 kr exkl. moms

- Baklykta Radex 8500
- Höger sida
- 12 V
- Glödlampa
- Bajonettanslutning 5-pol
- Funktioner: reflex, positionsljus, bromsljus, blinkers, dimljus och backljus
- 240x145x90 mm
- Kontrollera alltid sida, anslutning och funktion före montering
Baklykta Radex 8500 Höger Bajonettanslutning dimljus+backljus till släpvagn
Baklykta från Radex för höger sida på släpvagn. Baklyktan har Bajonettanslutning 5-pol och använder glödlampa. Funktioner inkluderar reflex, positionsljus, bromsljus, blinkers, dimljus och backljus. Måtten är 240x145x90 mm. Kontrollera alltid att sida, anslutning och funktion överensstämmer med befintlig baklykta före montering.
Baklampa för släpvagn och säker bakre belysning
Baklampan är en väsentlig del av släpvagnens bakre belysning och säkerhetssystem. Baklampan bidrar till att göra släpvagnen synlig för andra trafikanter och ingår i en fungerande släpvagnsbelysning för säker körning. Kontrollera alltid att sida, anslutning och funktion överensstämmer med befintlig installation före montering.
Slut i lager
Artikelnr:
3018011
Kategorier: Baklampa / bakljus, Belysning, Elsystem och belysning, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Sida | Höger |
|---|---|
| Fabrikat | RADEX |
| Bredd | 90,00 mm |
| Längd | 240,00 mm |
| Höjd | 145,00 mm |
| E-nummer | E24 10R-04 1631, E3 2867 |
| Har bajonettanslutning | Ja |
| Har backljus | Ja |
| Har reflex | Ja |
| Anslutningstyp | Bajonett |
| Lamptyp | Glödlampa |
| Volt | 12V |
| Har dimljus | Ja |
| Fabrikat / Passar till | RADEX |
| cc-mått | 140,00 mm |
| Har Blinkers | Ja |
| Har bromsljus | Ja |
| Har positionsljus | Ja |
| Weight | 0,600 kg |
| Kategori: | Baklykta / bakljus till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.6 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Baklampa Ajba Hö 190x135x50 med skyltbelysning. Bajonettanslutning
295 kr inkl. moms236 kr exkl. moms
Baklampa Ajba Hö 190x135x50 med skyltbelysning och dimljus. Bajonettanslutning
295 kr inkl. moms236 kr exkl. moms
LED Baklampa Hö/Vä 99,7×92,7×30 , skyltbelysning,bajonett 4(5)pol CC=45mm
480 kr inkl. moms384 kr exkl. moms

Recensioner
Det finns inga recensioner än.