- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Belysning » Breddmarkering » Breddmarkeringslykta Aspöck Superpoint II 168x170mm Vä röd/vit/gul 24V med P&R 1,25m kabel
Boxlås
190 kr inkl. moms152 kr exkl. moms
LED Breddmarkeringslykta Aspöck Superpoint III 173x104mm Vä vit 24V med P&R 1,25m kabel
1 280 kr inkl. moms1 024 kr exkl. moms
Breddmarkeringslykta Aspöck Superpoint II 168x170mm Vä röd/vit/gul 24V med P&R 1,25m kabel
758 kr inkl. moms606.40 kr exkl. moms

P&R = Press & Release. Med blinkers. cc hål 78mm
Lampan uppfyller ADR-krav.
I lager
Artikelnr:
3152002
Kategorier: Belysning, Breddmarkering, Elsystem och belysning, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Sida | Vänster |
|---|---|
| E-nummer | E9 5266, E9 5315 |
| Material | gummi |
| ADR-Godkänd | Ja |
| Färg | Svart |
| Volt | 24V |
| Kabel längd | 1250 |
| Höjd | 170,00 mm |
| IP-Klass | IP68 |
| cc-mått | 78,00 mm |
| Ljusfärg | Gul, Röd, Vit |
| Lamptyp | Glödlampa |
| Fabrikat | Aspöck |
| Längd | 168,00 mm |
| Anslutningstyp | P&R Kabel |
| Fabrikat / Passar till | ASPÖCK |
| Weight | 0,280 kg |
| Kategori: | Breddmarkering för lastbil & trailer |
Ytterligare information
| Vikt | 0.281 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Reservglas Ajba Baklampa Hö/Vä 108x103x14 trekammarlykta (till 3010036)
51 kr inkl. moms40.80 kr exkl. moms
Komplett belysning sats med lampor och kablage, 4,5 m
990 kr inkl. moms792 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.