- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Påskjut & kulkoppling » Bromsöverföring » Bromsstång » Bromsstång Hö/Vä Längd 160mm med gaffelhuvud M8
Gummibälg passar till AL-KO 30/40 L=110
205 kr inkl. moms164 kr exkl. moms
Registreringsbevis förvaring
212 kr inkl. moms169.60 kr exkl. moms
Bromsstång Hö/Vä Längd 160mm med gaffelhuvud M8
149 kr inkl. moms119.20 kr exkl. moms
Bromsstång Hö/Vä Längd 160mm med gaffelhuvud M8
I lager
Artikelnr:
4060004
Kategorier: Bromsöverföring, Bromsstång, Påskjut & kulkoppling, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Broms-ID | PAV/SR 0,7, PAV/SR 0,7 MX1, PAV/SR 1,3 M, PAV/SR 1,3 MX, R160-76, R234-76, T090PS, T091PS, T121PS, T122PS, TSV200P, TSV201P, TSV222P, TSV229P |
|---|---|
| Fabrikat | BPW, PEITZ |
| Hjulbromsdimension | 160×35, 230×40 |
| Fabrikat / Passar till | BPW, PEITZ |
| Längd | 160,00 mm |
| Orginalnummer | 009000501, 009000502, 1173-10838, 61-1173-10838, 80032 |
| Totallängd | 160 mm |
| Weight | 0,140 kg |
| Kategori: | Bromsstång till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.14 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.

Recensioner
Det finns inga recensioner än.