- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Gasfjäder/ändstycken » M5 » Gasfjäder Arctic 15/6; 240/100 50N
LED Skyltlykta 112x49x48 inkl. 450mm kabel
248 kr inkl. moms198.40 kr exkl. moms
Gasfjäder Arctic 15/6; 240/100 75N
475 kr inkl. moms380 kr exkl. moms
Gasfjäder Arctic 15/6; 240/100 50N
475 kr inkl. moms380 kr exkl. moms
Newton – 50N
Totallängd – 240mm
Ihoptrycktlängd – 150mm
Slaglängd – 100mm
Cylinderdiameter – 15
Kolvstångsdiameter – 6
Gängmått – M5
Totallängd – 240mm
Ihoptrycktlängd – 150mm
Slaglängd – 100mm
Cylinderdiameter – 15
Kolvstångsdiameter – 6
Gängmått – M5
Valeryds gasfjäder är en pålitlig och justerbar lösning för många olika användningsområden. Våra gasfjädrar är tillverkade för hög kvalitet och lång hållbarhet, och passar både lätta och tunga belastningar. Med Valeryds gasfjäder får du enkelt monterade produkter som håller under krävande förhållande.
I lager
Artikelnr:
8006-0240-0050
Kategorier: Gasfjäder, Gasfjäder/ändstycken, M5, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Gängmått för gasfjäder | M5 |
|---|---|
| Längd (gasfjäder/ändstycke) | 240 mm |
| Newton | 50 N |
| Längd gasfjäder hoptryckt: | 150 mm |
| Orginalnummer | 01011, 082 473, 280398, 493 1DF, 6810121, ST 01011, ST 082 473, ST 493 1DF |
| Weight | 0,090 kg |
| Kategori: | Gasfjäder M5 |
Ytterligare information
| Vikt | 0.09 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.

Recensioner
Det finns inga recensioner än.