- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Gasfjäder/ändstycken » M8 » Gasfjäder Arctic 22/10; 560/250 900N
Gasfjäder Arctic 22/10; 560/250 850N
759 kr inkl. moms607.20 kr exkl. moms
Gasfjäder Arctic 22/10; 560/250 950N
759 kr inkl. moms607.20 kr exkl. moms
Gasfjäder Arctic 22/10; 560/250 900N
759 kr inkl. moms607.20 kr exkl. moms

Newton – 900N
Totallängd – 560mm
Ihoptrycktlängd – 320mm
Slaglängd – 250mm
Cylinderdiameter – 22
Kolvstångsdiameter – 10
Gängmått – M8
Totallängd – 560mm
Ihoptrycktlängd – 320mm
Slaglängd – 250mm
Cylinderdiameter – 22
Kolvstångsdiameter – 10
Gängmått – M8
Valeryds gasfjäder är en pålitlig och justerbar lösning för många olika användningsområden. Våra gasfjädrar är tillverkade för hög kvalitet och lång hållbarhet, och passar både lätta och tunga belastningar. Med Valeryds gasfjäder får du enkelt monterade produkter som håller under krävande förhållande.
I lager
Artikelnr:
8010-0560-0900
Kategorier: Gasfjäder, Gasfjäder/ändstycken, M8, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Gängmått för gasfjäder | M8 |
|---|---|
| Längd (gasfjäder/ändstycke) | 560 mm |
| Newton | 900 N |
| Orginalnummer | 10222505600900, 6814197 |
| Längd gasfjäder hoptryckt: | 320 mm |
| Weight | 0,450 kg |
| Kategori: | Gasfjäder M8 |
Ytterligare information
| Vikt | 0.45 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Gasfjäder Arctic 22/10; 210/75 150N
725 kr inkl. moms580 kr exkl. moms

Gasfjäder Arctic 22/10; 210/75 400N
725 kr inkl. moms580 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.