- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Gasfjäder/ändstycken » M8 » Gasfjäder Arctic 22/10; 610/250 200N
Gasfjäder Arctic 22/10; 610/250 150N
758 kr inkl. moms606.40 kr exkl. moms
Gasfjäder Arctic 22/10; 610/250 250N
758 kr inkl. moms606.40 kr exkl. moms
Gasfjäder Arctic 22/10; 610/250 200N
758 kr inkl. moms606.40 kr exkl. moms

Newton – 200N
Totallängd – 610mm
Ihoptrycktlängd – 370mm
Slaglängd – 250mm
Cylinderdiameter – 22
Kolvstångsdiameter – 10
Gängmått – M8
Totallängd – 610mm
Ihoptrycktlängd – 370mm
Slaglängd – 250mm
Cylinderdiameter – 22
Kolvstångsdiameter – 10
Gängmått – M8
Valeryds gasfjäder är en pålitlig och justerbar lösning för många olika användningsområden. Våra gasfjädrar är tillverkade för hög kvalitet och lång hållbarhet, och passar både lätta och tunga belastningar. Med Valeryds gasfjäder får du enkelt monterade produkter som håller under krävande förhållande.
I lager
Artikelnr:
8010-0610-0200
Kategorier: Gasfjäder, Gasfjäder/ändstycken, M8, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Gängmått för gasfjäder | M8 |
|---|---|
| Längd (gasfjäder/ändstycke) | 610 mm |
| Newton | 200 N |
| Orginalnummer | 102 911, 282936, 6814213, ST 102 911 |
| Längd gasfjäder hoptryckt: | 370 mm |
| Weight | 0,490 kg |
| Kategori: | Gasfjäder M8 |
Ytterligare information
| Vikt | 0.49 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Gasfjäder Arctic 22/10; 210/75 400N
725 kr inkl. moms580 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.