- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Gasfjäder/ändstycken » M10 » Gasfjäder Arctic 27/14; 768/350 500N
Gasfjäder Arctic 27/14; 768/350 250N
819 kr inkl. moms655.20 kr exkl. moms
Gasfjäder Arctic 27/14; 768/350 600N
819 kr inkl. moms655.20 kr exkl. moms
Gasfjäder Arctic 27/14; 768/350 500N
819 kr inkl. moms655.20 kr exkl. moms

Newton – 500N
Totallängd – 768mm
Ihoptrycktlängd – 428mm
Slaglängd – 350mm
Cylinderdiameter – 27
Kolvstångsdiameter – 14
Gängmått – M10
Totallängd – 768mm
Ihoptrycktlängd – 428mm
Slaglängd – 350mm
Cylinderdiameter – 27
Kolvstångsdiameter – 14
Gängmått – M10
Valeryds gasfjäder är en pålitlig och justerbar lösning för många olika användningsområden. Våra gasfjädrar är tillverkade för hög kvalitet och lång hållbarhet, och passar både lätta och tunga belastningar. Med Valeryds gasfjäder får du enkelt monterade produkter som håller under krävande förhållande.
I lager
Artikelnr:
8014-0768-0500
Kategorier: Gasfjäder, Gasfjäder/ändstycken, M10, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Längd (gasfjäder/ändstycke) | 768 mm |
|---|---|
| Newton | 500 N |
| Gängmått för gasfjäder | M10 |
| Orginalnummer | 280575, 6818142 |
| Längd gasfjäder hoptryckt: | 428 mm |
| Weight | 1,0 kg |
| Kategori: | Gasfjäder M10 |
Ytterligare information
| Vikt | 1.09 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Gasfjäder Arctic 27/14; 268/100 500N
806 kr inkl. moms644.80 kr exkl. moms

Gasfjäder Arctic 27/14; 268/100 700N
806 kr inkl. moms644.80 kr exkl. moms

Gasfjäder Arctic 27/14; 268/100 1000N
806 kr inkl. moms644.80 kr exkl. moms

Gasfjäder Arctic 27/14; 268/100 1100N
806 kr inkl. moms644.80 kr exkl. moms

Gasfjäder Arctic 27/14; 268/100 1600N
806 kr inkl. moms644.80 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.