- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Gasfjäder/ändstycken » M10 » Gasfjäder Arctic 27/14; 868/400 2500N
Gasfjäder Arctic 27/14; 868/400 2250N
819 kr inkl. moms655.20 kr exkl. moms
Lastnät 2700x1500, maskstorlek 45mm, tråd 3mm
350 kr inkl. moms280 kr exkl. moms
Gasfjäder Arctic 27/14; 868/400 2500N
819 kr inkl. moms655.20 kr exkl. moms

Newton – 2500N
Totallängd – 868mm
Ihoptrycktlängd – 478mm
Slaglängd – 400mm
Cylinderdiameter – 27
Kolvstångsdiameter – 14
Gängmått – M10
Totallängd – 868mm
Ihoptrycktlängd – 478mm
Slaglängd – 400mm
Cylinderdiameter – 27
Kolvstångsdiameter – 14
Gängmått – M10
Valeryds gasfjäder är en pålitlig och justerbar lösning för många olika användningsområden. Våra gasfjädrar är tillverkade för hög kvalitet och lång hållbarhet, och passar både lätta och tunga belastningar. Med Valeryds gasfjäder får du enkelt monterade produkter som håller under krävande förhållande.
I lager
Artikelnr:
8014-0868-2500
Kategorier: Gasfjäder, Gasfjäder/ändstycken, M10, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Längd (gasfjäder/ändstycke) | 868 mm |
|---|---|
| Orginalnummer | 6818179 |
| Newton | 2500 N |
| Gängmått för gasfjäder | M10 |
| Längd gasfjäder hoptryckt: | 478 mm |
| Weight | 1,2 kg |
| Kategori: | Gasfjäder M10 |
Ytterligare information
| Vikt | 1.21 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Gasfjäder Arctic 27/14; 268/100 800N
806 kr inkl. moms644.80 kr exkl. moms

Gasfjäder Arctic 27/14; 268/100 1100N
806 kr inkl. moms644.80 kr exkl. moms

Gasfjäder Arctic 27/14; 268/100 1600N
806 kr inkl. moms644.80 kr exkl. moms

Gasfjäder Arctic 27/14; 268/100 1700N
806 kr inkl. moms644.80 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.