- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » Kabel » Kabelsats 13-pol, 7,7m, dimljus & backljus x2
Kabelsats 13-pol, 7,7m, dimljus & backljus
1 365 kr inkl. moms1 092 kr exkl. moms
Bromsbackset 230x40 till BPW axelsats
1 745 kr inkl. moms1 396 kr exkl. moms
Kabelsats 13-pol, 7,7m, dimljus & backljus x2
1 526 kr inkl. moms1 220.80 kr exkl. moms

Kabelsats med Huvudkabel 7,7m 5-pol bajonett + 1x12m & 1×0,2m smartkabel för enkel anslutning av sidomarkering / positionsljus.
Bajonettfäste för baklampor, Vänster(gul)inkl dimljus, Höger(grön) inkl backljus.
inkl. smartclips, smart anslutningskablar, buntband och spikclips.
I lager
Artikelnr:
3069907
Kategorier: Elsystem och belysning, Kabel, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Fabrikat | Fristom |
|---|---|
| Volt | 12V |
| Anslutningstyp | Bajonett 5-pol., Kabel |
| Har dimljus | Ja |
| Längd | 7700,00 mm |
| Smartkabel längd | 12000, 200 |
| Totallängd | 19700 mm |
| Har backljus | Ja |
| Weight | 2,4 kg |
| Kategori: | Kabel |
Ytterligare information
| Vikt | 2.4 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Bajonettkontakt Ajba/Jokon/Radex 5-pol vänster/gul, utvändig låsning
60 kr inkl. moms48 kr exkl. moms
Bajonettkontakt Ajba/Jokon/Radex 5-pol höger/grön, utvändig låsning
60 kr inkl. moms48 kr exkl. moms

Recensioner
Det finns inga recensioner än.