- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Chassidelar och tillbehör » Flaklås och hakar » Karbinhake DIN5299 C 6x60mm, 118 Kg galvaniserad (2-pack)
Karbinhake 6x60 galvaniserad (2-pack)
61 kr inkl. moms48.80 kr exkl. moms
Karbinhake DIN5299 C 7x70mm, 90 Kg Rostfritt stål (2 pack)
99 kr inkl. moms79.20 kr exkl. moms
Karbinhake DIN5299 C 6x60mm, 118 Kg galvaniserad (2-pack)
23 kr inkl. moms18.40 kr exkl. moms
– Karbinhake
– Galvaniserad
– Storlek 6×60 mm
– Arbetsbelastningen 118 kg
– 2-pack
Karbinhaken är galvaniserad och klarar en arbetsbelastning på upp till 118 kg. Med storleken 6×60 mm passar den för olika lyft- och upphängningsbehov och säljs som ett praktiskt 2-pack. Den rostskyddade ytan gör den hållbar och pålitlig både hemma och i proffsprojekt.
I lager
Artikelnr:
6729011
Kategorier: Chassidelar och tillbehör, Flaklås och hakar, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Rörtyp | DIN5299 C |
|---|---|
| Maxbelastning | 118 kg |
| Totallängd | 60 mm |
| Gängdiameter | 6,00 Ø |
| Material | galvaniserad |
| Weight | 0,050 kg |
| Kategori: | Karbinhakar till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.05 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
Kapell över gallergrindar P 252, 252 x 132 invändigt mått på släp


Recensioner
Det finns inga recensioner än.