- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Axel & hjulbroms » Hjulbroms » Nockdetaljer » Lagerbult till nock S2005-7
Navtätning 25x47x7
86 kr inkl. moms68.80 kr exkl. moms
Påskjutsbussning 37,5x44,5x40,5 Al-Ko 160S/SV/SR/1 (bakre)
1 297 kr inkl. moms1 037.60 kr exkl. moms
Lagerbult till nock S2005-7
60 kr inkl. moms48 kr exkl. moms
Lagerbult till nock S2005-7
I lager
Artikelnr:
1362003
Kategorier: Axel & hjulbroms, Hjulbroms, Nockdetaljer, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Broms-ID | 361-124-81, 361-125-81, 361-126-81, AR2004, AR2005, AR2006, AR2008, AR2011, B 230-1, B 230-2, B 230-4, B 230-5, BA 230-5, BAN 230/1, CC6200, CC6230, CC6250, S 1704-7, S 1704-7 RASK, S 2005-7, S 2005-7 RASK, S 2035-7, S 2035-7 RASK, S 2304-7, S 2304-7 RASK, S 2504-7, S 2504-7 RASK, T008PS, T009PS, T010PS, T011PS, T012PS, T013PS, T014PS, T023PS, T045PS, TSV175P |
|---|---|
| Fabrikat | BPW, HAHN |
| Diameter, ytter | 12,00 mm |
| Höjd | 38,00 mm |
| Orginalnummer | 03.084.52.39.0, 100308452390, 805790 |
| Hjulbromsdimension | 170×40, 200×35, 200×50, 230×40, 250×40 |
| Fabrikat / Passar till | BPW, HAHN |
| Weight | 0,020 kg |
| Kategori: | Nockdetaljer till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.02 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.

Recensioner
Det finns inga recensioner än.