- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » LED » LED Baklampa » LED Baklampa Vä 200x130x50 12V inkl. 1m kabel
Baklampa Aspöck Multipoint III Hö 244x138x60 med backljus, bajonettansl. 5-pol, m glödlampor
550 kr inkl. moms440 kr exkl. moms
Lastkrok med lekare G80 7/8-8mm, 2 ton
287 kr inkl. moms229.60 kr exkl. moms
LED Baklampa Vä 200x130x50 12V inkl. 1m kabel
999 kr inkl. moms799.20 kr exkl. moms

- Baklykta LED till släpvagn
- VALERYD
- SCANDI-270
- Vänster
- 12V
- LED
- Inklusive anslutning med fast kabel 1 m
- Funktioner: positionsljus, bromsljus, blinkljus, dimljus, skyltbelysning och reflex
- 200x130x50 mm
- CC-mått 152 mm
- IP68
- Kontrollera alltid sida, mått, anslutning och funktion före montering
Baklykta LED Valeryd SCANDI-270 Vänster kabel till släpvagn
Denna LED-baklykta från VALERYD i SCANDI-270-serien är avsedd för montering på vänster sida av släpvagn och fungerar med 12V elsystem. Baklyktan levereras med fast monterad kabel på 1 meter och kombinerar positionsljus, bromsljus, blinkljus, dimljus, skyltbelysning och reflex i ett robust utförande med polykarbonatlins och hög kapslingsklass.
Baklampa för tydlig och korrekt släpvagnsbelysning i trafik
Baklampan ger korrekt bakbelysning för släp genom att samla nödvändiga ljusfunktioner i en enhet. Kombinationen av dimljus, skyltbelysning och reflex bidrar till god synlighet, korrekt ljusbild och trygg användning av släpvagn vid körning och manövrering.
I lager
Artikelnr:
3010265
Kategorier: Elsystem och belysning, LED, LED Baklampa, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Sida | Vänster |
|---|---|
| Har skyltbelysning | Ja |
| Material lins | Polykarbonat |
| Anslutningstyp | Kabel |
| Har dimljus | Ja |
| Har reflex | Ja |
| IP-Klass | IP68 |
| Längd | 200,00 mm |
| Höjd | 130,00 mm |
| Godkännande | EMC |
| Bredd | 50,00 mm |
| cc-mått | 152,00 mm |
| Orginalnummer | FT-270 L TB LED PM |
| Har bajonettanslutning | Nej |
| Volt | 12V |
| Fabrikat | Valeryd |
| Lamptyp | LED |
| Kabel längd | 1000 |
| Fabrikat / Passar till | VALERYD |
| Har Blinkers | Ja |
| Har bromsljus | Ja |
| Har positionsljus | Ja |
| Weight | 0,700 kg |
| Kategori: | Baklykta LED till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.7 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
LED Dimljuslampa 99,7×92,7×30, bajonett 2(5)pol, 2 x M5 skruvanslutning, CC=45mm
413 kr inkl. moms330.40 kr exkl. moms
LED Dimljuslampa 99,7×92,7×30 kabel 1m, 2 x M5 skruvanslutning, CC=45mm
413 kr inkl. moms330.40 kr exkl. moms
LED Backljus 75x75x33,2 , kabel 0,5m , 12V , 2 x M5 skruvanslutningCC = 45mm
578 kr inkl. moms462.40 kr exkl. moms

LED Baklampa Hö/Vä 70x200x40 12-24V, CC=90mm, med 90cm kabel 4-phase
840 kr inkl. moms672 kr exkl. moms

LED Baklampa Hö 200x130x50 12V inkl. 1m kabel
999 kr inkl. moms799.20 kr exkl. moms

LED Baklampa Hö/Vä 195x75x35 12/36V Bajonettanslutning 5-pol
1 131 kr inkl. moms904.80 kr exkl. moms

LED Baklampa Hö/Vä 195x75x35 12/36V 500mm kabel
1 131 kr inkl. moms904.80 kr exkl. moms

LED Baklampa Hö/Vä 214,3×94,3×37,7 12-36V inkl 1m kabel
1 331 kr inkl. moms1 064.80 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.