- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » LED » LED Sidomarkering » LED Breddmarkeringslykta Valeryd 130x118x45 vit/röd 12-30V inkl. 400 mm kabel, höger/vänster
Blinkers- & Positionsljus Ajba 108x103x52 gul/vit med blinkers
124 kr inkl. moms99.20 kr exkl. moms
LED Breddmarkeringslykta Valeryd 133x118x45 vit/röd 12-30V inkl. 400 mm kabel, vänster
314 kr inkl. moms251.20 kr exkl. moms
LED Breddmarkeringslykta Valeryd 130x118x45 vit/röd 12-30V inkl. 400 mm kabel, höger/vänster
314 kr inkl. moms251.20 kr exkl. moms
LED Breddmarkeringslykta Valeryd 130x118x45 vit/röd 12-30V inkl. 400 mm kabel, höger/vänster
I lager
Artikelnr:
3236002
Kategorier: Elsystem och belysning, LED, LED Sidomarkering, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Material | gummi |
|---|---|
| Volt | 12V, 24V, 30V, 36V |
| Effekt | 1 Watt |
| Godkännande | EMC |
| Fabrikat | Valeryd |
| Längd | 130,00 mm |
| Anslutningstyp | Kabel |
| Sida | Höger, Vänster |
| Färg | Svart |
| Höjd | 118,00 mm |
| Kabel längd | 400 |
| Bredd | 45,00 mm |
| Lamptyp | LED |
| cc-mått | 76,00 mm |
| Material lins | Polykarbonat |
| Ljusfärg | Röd, Vit |
| E-nummer | E9 1623 |
| Arbetstemperatur | –40°C to +55°C |
| Fabrikat / Passar till | VALERYD |
| Weight | 0,160 kg |
| Kategori: | Breddmarkering för lastbil & trailer |
Ytterligare information
| Vikt | 0.16 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
LED Sidomarkeringslykta Valeryd 78x22x18 gul 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 78x46x18 vit 12-30Vmed reflex inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 130x32x14,5 röd 12-30V med reflex inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Positionsljus Valeryd 80x30x23 röd 12-30V inkl. 450 mm kabel
209 kr inkl. moms167.20 kr exkl. moms
LED Sidomarkeringslykta Valeryd 72x34x18 gul 12-30V inkl. 450mm kabel
220 kr inkl. moms176 kr exkl. moms
LED Sidomarkeringslykta Valeryd 62x62x27 gul med reflex 12-30V inkl. 450mm kabel
237 kr inkl. moms189.60 kr exkl. moms
LED Baklampa Hö 200x130x50 12V, Bajonettanslutning 5-pol
812 kr inkl. moms649.60 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.