- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » LED » LED Baklampa » LED Baklampa Hö 200x130x50 12V, Bajonettanslutning 5-pol
Påskjutsdämpare passar till OMC 1800 - 2500 Kg 10mm 302114
946 kr inkl. moms756.80 kr exkl. moms
LED Baklampa Vä 200x130x50 12V, Bajonettanslutning 5-pol
812 kr inkl. moms649.60 kr exkl. moms
LED Baklampa Hö 200x130x50 12V, Bajonettanslutning 5-pol
812 kr inkl. moms649.60 kr exkl. moms

- Baklykta LED till släpvagn
- VALERYD
- SCANDI-270
- Höger
- 12V
- LED
- Bajonettanslutning 5-pol
- Funktioner: positionsljus, bromsljus, blinkljus, backljus, skyltbelysning och reflex
- 200x130x50 mm
- CC-mått 152 mm
- IP68
- Kontrollera alltid sida, mått, anslutning och funktion före montering
Baklykta LED Valeryd SCANDI-270 Höger bajonett till släpvagn
Denna LED-baklykta från VALERYD i SCANDI-270-serien är avsedd för montering på höger sida av släpvagn och fungerar med 12V elsystem. Baklyktan har bajonettanslutning 5-pol och kombinerar positionsljus, bromsljus, blinkljus, backljus, skyltbelysning och reflex i ett robust utförande med polykarbonatlins och hög kapslingsklass.
Baklampa för tydlig och korrekt släpvagnsbelysning
Baklampan ger korrekt bakbelysning för släp genom att samla nödvändiga ljusfunktioner i en enhet. Kombinationen av backljus, skyltbelysning och reflex bidrar till god synlighet, korrekt ljusbild och trygg användning av släpvagn vid körning och manövrering.
I lager
Artikelnr:
3010270
Kategorier: Elsystem och belysning, LED, LED Baklampa, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Har positionsljus | Ja |
|---|---|
| Anslutningstyp | Bajonett 5-pol. |
| Har reflex | Ja |
| IP-Klass | IP68 |
| Längd | 200,00 mm |
| Höjd | 130,00 mm |
| Material lins | Polykarbonat |
| cc-mått | 152,00 mm |
| Orginalnummer | FT-270 P TB LED COF BAJONET |
| Har bajonettanslutning | Ja |
| Volt | 12V |
| Sida | Höger |
| Bredd | 50,00 mm |
| Lamptyp | LED |
| Har backljus | Ja |
| Har skyltbelysning | Ja |
| Godkännande | EMC |
| Fabrikat / Passar till | VALERYD |
| Har Blinkers | Ja |
| Har bromsljus | Ja |
| Fabrikat | Valeryd |
| Weight | 0,590 kg |
| Kategori: | Baklykta LED till släpvagn |
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
LED Dimljuslampa 99,7×92,7×30 kabel 1m, 2 x M5 skruvanslutning, CC=45mm
413 kr inkl. moms330.40 kr exkl. moms
LED Baklampa Hö 200x130x50 12V inkl. 1m kabel
999 kr inkl. moms799.20 kr exkl. moms

LED Baklampa Vä 200x130x50 12V inkl. 1m kabel
999 kr inkl. moms799.20 kr exkl. moms

LED Baklampa Hö/Vä 195x75x35 12/36V 500mm kabel
1 131 kr inkl. moms904.80 kr exkl. moms

LED Baklampa Hö/Vä 214,3×94,3×37,7 12-36V inkl 1m kabel
1 331 kr inkl. moms1 064.80 kr exkl. moms

LED Baklampa Hö/Vä 140×50,5 12-24V (2-pack) Bajonettanslutning 4(5)-pol.
1 369 kr inkl. moms1 095.20 kr exkl. moms

LED Baklampa Hö 240x140x55 12/24V reflex, skylt-, dim- och backljus. Bajonettanslutning 6-pol
1 405 kr inkl. moms1 124 kr exkl. moms

LED Baklampa Hö/Vä 140×50,5 12-24V inkl. 1m kabel (2-pack)
1 494 kr inkl. moms1 195.20 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.