- Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
- Axel & hjulbroms
- Båttillbehör
- Bromsbackar/ Hjullager / bromswire
- Chassidelar och tillbehör
- Däck till släpvagn
- Elsystem och belysning
- Gallergrindar / Fällbar ramp
- Gasfjäder/ändstycken
- Kapell
- Lämmar till släpvagn
- Lasta och säkra
- Övrigt / Wt Släp
- Påskjut & kulkoppling
- Släpvagnslås
- Stödhjul / stödben
- Vinschar / Tillbehör vinschar
Släpvagn » Produkter » Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn » Elsystem och belysning » LED » LED Baklampa » LED Baklampa Hö 200x130x50 12V inkl. 1m kabel
LED Baklampa Hö/Vä 214,3x94,3x37,7 12-36V inkl 1m kabel
1 331 kr inkl. moms1 064.80 kr exkl. moms
Stödbensvev till 6640102, 19mm hexagon
161 kr inkl. moms128.80 kr exkl. moms
LED Baklampa Hö 200x130x50 12V inkl. 1m kabel
999 kr inkl. moms799.20 kr exkl. moms

- Baklykta LED till släpvagn
- VALERYD
- SCANDI-270
- Höger
- 12V
- LED
- Inklusive anslutning med fast kabel 1 m
- Funktioner: positionsljus, bromsljus, blinkljus, backljus, skyltbelysning och reflex
- 200x130x50 mm
- CC-mått 152 mm
- IP68
- Kontrollera alltid sida, mått, anslutning och funktion före montering
Baklykta LED Valeryd SCANDI-270 Höger kabel till släpvagn
Denna LED-baklykta från VALERYD i SCANDI-270-serien är avsedd för montering på höger sida av släpvagn och fungerar med 12V elsystem. Baklyktan levereras med fast monterad kabel på 1 meter och kombinerar positionsljus, bromsljus, blinkljus, backljus, skyltbelysning och reflex i ett robust utförande med polykarbonatlins och hög kapslingsklass.
Baklampa för tydlig och pålitlig belysning bak på släpvagn
Baklampan ger korrekt bakbelysning för släp genom att samla nödvändiga ljusfunktioner i en enhet. Kombinationen av backljus, skyltbelysning och reflex bidrar till god synlighet, korrekt ljusbild och trygg användning av släpvagn vid körning och manövrering.
I lager
Artikelnr:
3010260
Kategorier: Elsystem och belysning, LED, LED Baklampa, Tillbehör & Reservdelar till Släpvagn
Beskrivning
| Har positionsljus | Ja |
|---|---|
| Lamptyp | LED |
| Godkännande | EMC |
| Kabel längd | 1000 |
| Material lins | Polykarbonat |
| Fabrikat | Valeryd |
| Volt | 12V |
| Har bajonettanslutning | Nej |
| Har skyltbelysning | Ja |
| Har backljus | Ja |
| cc-mått | 152,00 mm |
| Orginalnummer | FT-270 P TB LED COF |
| Sida | Höger |
| Höjd | 130,00 mm |
| Längd | 200,00 mm |
| IP-Klass | IP68 |
| Har reflex | Ja |
| Anslutningstyp | Kabel |
| Fabrikat / Passar till | VALERYD |
| Har Blinkers | Ja |
| Har bromsljus | Ja |
| Bredd | 50,00 mm |
| Weight | 0,650 kg |
| Kategori: | Baklykta LED till släpvagn |
Ytterligare information
| Vikt | 0.56 kg |
|---|
Recensioner (0)
Endast inloggade kunder som har köpt denna produkt får lämna en recension.
Relaterade produkter
LED Dimljuslampa 99,7×92,7×30 kabel 1m, 2 x M5 skruvanslutning, CC=45mm
413 kr inkl. moms330.40 kr exkl. moms
LED Backljus 75x75x33,2 , kabel 0,5m , 12V , ledad montering
664 kr inkl. moms531.20 kr exkl. moms

LED Backljus 75x75x33,2 , Superseal Connector 0,5m , 12V , ledad montering
664 kr inkl. moms531.20 kr exkl. moms

LED Baklampa Hö 200x130x50 12V, Bajonettanslutning 5-pol
812 kr inkl. moms649.60 kr exkl. moms

LED Baklampa Hö/Vä 214,3×94,3×37,7 12-36V inkl 1m kabel
1 331 kr inkl. moms1 064.80 kr exkl. moms

LED Baklampa Hö/Vä 140×50,5 12-24V (2-pack) Bajonettanslutning 4(5)-pol.
1 369 kr inkl. moms1 095.20 kr exkl. moms

LED Baklampa Vä 240x140x55 12/24V reflex, skylt-, dim- och backljus. 90cm kabel
1 369 kr inkl. moms1 095.20 kr exkl. moms

LED Baklampa Hö/Vä 220x100x50,5 (2-pack) reflex, skylt-, dim- och backljus. Bajonett 5-pol.
2 387 kr inkl. moms1 909.60 kr exkl. moms


Recensioner
Det finns inga recensioner än.